pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM

     QR kód této stránky ->

Nová sezóna, nový kabát

Autor: Štěpánka Svobodová | zařazeno: 7. 9. 2004 | přečteno 9104

Otevřený klub, který sídlí v areálu bývalých jeslí v Jungmannově ulici v Pardubicích, zahájil v pondělí 6. září, svou novou sezónu.
Stejně jako v předchozích letech prošlo toto zařízení pardubického občanského sdružení Klub hurá kamarád, které slouží především mladým lidem ve věku od 12 do 19 let, ale pamatuje i na děti ve věku od 6 do 11 let a širokou veřejnost, určitými změnami.
V Otevřeném klubu se pracovalo především na zpříjemnění prostředí klubových prostor. Cílem těchto kroků bylo zejména přiblížit vzhled tohoto zařízení představám jeho pravidelných návštěvníků.
I nadále bude v nové sezóně pro menší děti fungovat klubovna, kde je program šitý na míru přímo této mladší cílové skupině. Jedná se hlavně o nejrůznější hry či výtvarnou činnost.
Otevřený klub pravidelně organizuje také nejrůznější vzdělávací a kulturní akce pro širokou veřejnost. Kromě hudebních pořadů, které by se měly v Otevřeném klubu konat nově každý týden, a výtvarných workshopů, jež se budou konat jednou za čtrnáct dní vždy v úterý od 14 do 19 hodin, jde například o promítání dokumentárních filmů s lidsko-právní tematikou z archivu festivalu Jeden svět. Tyto pořady bude Otevřený klub hostit jednou měsíčně, a to ve středu od 18 hodin. Občas by měly být obohaceny zajímavou besedou.
V Otevřeném klubu se budou i nadále setkávat nejrůznější spolky. Informační schůzky zde bude mít občanské sdružení Bodhi Pardubice. Do tohoto zařízení Klubu hurá kamarád se vrátí i cvičení Tai-ti, které se zatím vzhledem k příznivému počasí koná venku. V jednání jsou též pravidelné cestovatelské večery, výstavy, autorská čtení a další akce.


vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+