pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: ostatní

     QR kód této stránky ->

Student Work Experience Programme

Autor: Petra Herková | zařazeno: 28. 9. 2004 | přečteno 9872

Dovolujeme si Vás oslovit jménem organizace ELSA - European Law Students´ Association, v rámci projektu SWEP – Student Work Experience Programme.
ELSA je nepolitická, nezisková a nezávislá studentská organizace. Pracuje na třech úrovních: lokální, národní a mezinárodní. Sdružuje přes 25 000 studentů práv a mladých právníků v 41 zemích a více než 280 místních skupinách po celé Evropě.
V rámci své činnosti podporuje začleňování studentů práva do pracovního procesu a pomáhá jim tak nabírat nové zkušenosti, které budou moci uplatnit ve své další kariéře.
SWEP jsou pracovní stáže organizované lokálními skupinami ELSA Česká republika pro studenty práv. Tutor poskytuje umístění pro studenta. V případě krátkodobých stáží, typicky v délce 14 dnů, je práce neplacená. U dlouhodobých, kde lze předpokládat větší pracovní zapojení studenta, je řešení finančních otázek věcí dohody mezi tutorem a studentem.
Tutor si sám stanoví formu stáže včetně její délky, dále nároky na studenta, zejména jeho kvalifikaci. ELSA dodá formou životopisů zájemce o stáž odpovídající zadaným podmínkám. Tutor si sám vybere svého studenta a po ukončení stáže mu předá certifikát či hodnocení. Formulář naleznete na naší stránce http://www.elsa.cz/nova.htm.
Tutor tak získává bez vynaložení dalších nákladů možnost ověřit si kvalifikaci současných studentů práv. Případně i možnost připravit studenta a sebe pro případný trvalejší pracovní úvazek, ať již po dokončení stážistova studia, nebo i během něho.
Případné dotazy a komentáře, třeba i k dalším aktivitám ELSA, rádi zodpovíme na této kontaktní adrese:
Petra Herková
Koordinátorka projektu
Tel: 604 188 488
E-mail: herkova@elsa.cz.


vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Ceny v soutěži Zlatý oříšek
11. 1. 2021, 441x
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
ADAM.cz
27. 12. 2020, 641x
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky
NGO Market 2021
NGO Market 2021
27. 12. 2020


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+