pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: ostatní

     QR kód této stránky ->

Dopisy v koši nekončí

Autor: Slávek Hrzal | zařazeno: 28. 11. 2004 | přečteno 9001

Dostal jsem elektronickou poštou několik dotazů, které se týkají serveru www.adam.cz a myslím si, že je správné na ně odpovědět veřejně. Koneckonců každé správné noviny mají rubriku, kde redakce zveřejňuje dopisy čtenářů a odpovídá na ně. Tak proč by to nemohl čas od času udělat i Adam?

Pane šéfredaktore, vám přijde normální, že tak důležitá stanoviska jako omluva p. Zajíce a vyjádření p. Trantiny na závěr celé té tahanice kolem členských příspěvků jsou utopena v hloubi článků. (ostatně nejsou nikde ani na mateřských stránkách ČRDM). Kdo se k nim takhle skutečně dostane kromě několika zasvěcených?
Není to náhodou záměr?
Předpokládal bych, že se objeví někde viditelně. Ale asi se oba pánové obávají, že?
Vladimír Formánek
Je pravda, že komentáře k článkům nejsou moc přehledné, ale dostat se k nim lze. Chce to holt trochu víc trpělivosti. Záměr to podle mého názoru není. Spíš bych to nazval vlastností používaného redakčního systému.
Nevím, proč oba pánové neposlali své vyjádření jako článek, možná proto, že článek poměrně rychle ze stránek zmizí zatímco komentáře k článkům jsou vidět.
Bohužel po změně redakčního systému nemáme stále ještě zprovozněn modul diskuse.


Zdravím pane Hrzale. Četli jsme v posledních dnech několik ostrých polemik na Adamovi, ale četl také někdo povídání o určení Pavla Trantiny ředitelem kanceláře ČRDM? A vyjádření p. Zajíce k tomu?
Vždyť to je donebevolající! Takhle si nahrávat.
Jak se k tomu ale vyjádřit, když na stránkách ČRDM není možnost reakce?
Zveřejníte naše vyjádření na Adamovi? Ale víme, že to je hloupé, protože tím budeme prát nečisté prádlo místo doma na veřejnosti.
Co s tím?
Pavel Ohm
Odpověď je snadná, zveřejňujeme všechny příspěvky a názory, které nám do redakce přijdou a to i v případě, že s nimi třeba nesouhlasíme. Jen opravdu výjimečně dostaneme žádost, abychom některý z článků z Adama stáhli. Takže klidně své vyjádření na Adama pošlete, nejlépe pomocí dotazníku po kliknutí na odkaz přidej článek (vpravo nad článkem).
Nám do redakce Adama nikdo oficiální informaci o výběru Pavla Trantiny na místo ředitele kanceláře nedal, přestože jsme o to žádali a přestože jsme zveřejňovali výzvu na výběrové řízení. O výsledku jsme tedy přinesli zprávu v aktualitách z www.crdm.cz. Ta aktualita už ale pochopitelně není vidět, už to není aktualita.


vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+