pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: sdružení

     QR kód této stránky ->

10. ročník koncertu DĚTI DĚTEM

Autor: Martin Bělohlávek - místopředseda Pionýra | zařazeno: 7. 2. 2007 | přečteno 12262

Z koncertu Děti dětem 2007Dne 3. února se proběhl v Kongresovém sále Kongresového centra Praha 10. ročník koncertu Děti dětem, který je pořádán o.s. Pionýr a Nadací Dětem 3. tisíciletí. Koncert Děti dětem je tradičním vyvrcholením Pionýrského Sedmikvítku – otevřené kulturně-umělecké soutěže sdružení Pionýr, které se každoročně účastní kolem 10 000 dětí. Z kulturních oblastí Hudba, Divadlo, Tanec, Dětská porta, Pro-Rock, Rukodělná činnost a výtvarné práce, Clona – film, foto a Folklórní tanec, si může vybrat opravdu každý.

Z koncertu Děti dětem 2007Záštitu nad akcí převzalo letos Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a JUDr. Petra Buzková.
Bezmála 200 amatérských účinkujících z celé republiky s nejzajímavějšími vystoupeními předvedlo své téměř profesionální umění v největším koncertním prostoru v Praze před plným hledištěm - i letos bylo vyprodáno, a tak jako ve všech předcházejících letech program sledovalo bezmála dva tisíce diváků.

Významným okamžikem je každoroční předávání Putovních pohárů předsedy vlády České republiky za dlouhodobý přínos pro rozvoj práce s dětmi v oblasti kultury. Pro rok 2007 je z rukou p. Mgr. M. Schmarcze, ředitele tiskového odboru Úřadu vlády ČR, převzali: Pionýr - logoPionýrská skupina Čestice - Podlesáci, Dětský domov K. H. Borovského Most, Taneční soubor Okřešánek, Televize Alfa Junior Děčín, Pionýrská skupina Polička.
Cenu převzala též absolutní vítězka soutěže „Víme si rady“ (týká se bezpečnosti) organizované Pionýrem a pojišťovnou Generali. Letos se jí stala devítiletá Martina Hlavničková z Velkého Ježova.
Vynikající vystoupení sólistů, skupin a souborů dětí doplnili letos profesionální hosté – Leona Černá ze Superstar, a všechny účastníky ohromilo a nadchlo vystoupení největšího tělesa večera Posádkové hudby Praha. Večerem provázel Jakub Hejdánek.Související články:


vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+