pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: SLOUPKY

     QR kód této stránky ->

Píše nám syn

Autor: redakce | zařazeno: 18. 3. 2007 | přečteno 11326

Prashanth HegdePřišel dopis od „adoptivního syna“ České rady dětí a mládeže z Indie. Máme z něj velkou radost, a tak se o ni chceme podělit i s vámi – čtenáři Adama.

Ahoj,
jmenuju se Prashanth Hegde.
Chodím do 8. třídy Školy Matky Terezy ve vesnici Shankaranarayana. Můj tatínek se jmenuje Bojaraj a moje maminka Rathna. Je nás doma celkem 5 – já, máma, táta, dědeček a můj bratr.
Máme doma taky kočku a psa, mám rád zvířata. Nejraději si čtu knížky a ve škole je mým oblíbeným předmětem přírodověda. Ve škole mám moc rád učitelku Divyu. Ve Škole Matky Terezy se mi líbí, protože nás moc dobře učí. Na televizi se dívám denně jen půl hodiny, potom sedím nad učením. Až vyrostu, přál bych si stát se policejním důstojníkem. Moji nejbližší kamarádi jsou Shreesha a Sudheer. S učením mi doma nikdo nepomáhá.

Moc děkuji za vaši pomoc.
Budu se modlit za vaše zdraví.

Váš Prashanth Hedge


Originál dopisu je psaný v kannadštině. Při pohledu na něj kolega Petr poznamenal, jak je dobře, že elfské písmo ještě aspoň někde nebylo zapomenuto:-). Ostatně, přesvědčte se sami.

Děti k „adopci“ vybírá ze zemí třetího světa Arcidiecézní charita. Máte-li zájem se o tom dozvědět více, podívejte se na její internetové stránky.


vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
ADAM.cz
29. 9. 2018, 589x
Pošli to dál! Pošta českých skautů a další příběhy - výstava v Poštovním muzeu se koná do 28. října 2018
3. 10. 2018, 554x
.

Aktuální téma: #20letCRDM

· #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #tábory · #hryahlavolamyMŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2018 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+