pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: sdružení

     QR kód této stránky ->

Soutěžící v Šumné mají bystré hlavy a šikovné ruce

Autor: DDM Šumná | zařazeno: 4. 5. 2007 | přečteno 9674

Z turnaje v šachu 28. 4. 2007 v ŠumnéKoncem dubna proběhly v Šumné dvě tradiční jarní soutěže. Sešli se tu mladí šachisté, aby změřili své síly na Okresním přeboru žactva v šachu, a mnoho nápaditých výrobků dětí hodnotila porota v soutěži rukodělných prací „Udělej si sám“.

V posledním dubnovém víkendu proběhl v Domě dětí a mládeže v Šumné XIV. ročník šachového turnaje – Memoriálu Bohumila Nekuly v šachu žáků. Vyhlašovatelem turnaje je již tradičně DDM ve spolupráci se ZŠ Šumná a OVŠS Znojmo. Význam soutěže podtrhuje i to, že jí byl i letos přiznán statut okresního přeboru žactva v šachu.

Z turnaje v šachu 28. 4. 2007 v ŠumnéVítězem turnaje se stal Antonín Seidl před Štěpánem Seidlem /oba Sokol Bedřichov/ a Davidem Mičulkou /TJ Náměšť nad Oslavou/.
Okresními přeborníky v šachu žactva byli vyhlášeni Jiří Hruška /ZŠ Mikulovice/, Tony Vo Cao Tuan /G a SOŠ pedag., Znojmo/, Petr Lašák /ZŠ Vrbovec/, Filip Smrčka /G a SOŠ pedag., Znojmo/, Marie Kerhartová /ZŠ Vrbovec/ a Lýdie Hemalová /G a SOŠ pedag., Znojmo/.
Pořadatelé turnaje – Dům dětí a mládeže Šumná, Základní škola Šumná, OVŠS Znojmo – děkují sponzorům turnaje, kterými byly firmy BN SOFT Znojmo, SWN Moravia, Jatpek Lesná a MIDAP s.r.o., za hodnotné věcné ceny a za poskytnutí občerstvení pro všechny účastníky turnaje.

DDM ŠumnáŘada pěkných a nápaditých výrobků se sešla v dalším - tentokrát již XV. ročníku soutěže „Udělej si sám“, kterou tradičně v jarních měsících vyhlašuje Dům dětí a mládeže v Šumné na Znojemsku. Účastnily se jí děti, které část svého volného času věnují pletení, šití, paličkování, háčkování, práci se dřevem, kovem, papírem a řadě dalších rukodělných činností.

Nejlépe si vedly děti z DDM „Budík“ Moravské Budějovice /keramika/, DDM Vranováček-Junior, Brno /paličkované výrobky/, ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou /výrobky ze dřeva/, Masarykovy ZŠ Melč /keramika/ a ze ZŠ Šumná /výrobky ze dřeva/.

Oceněné práce, které byly předány do soutěže „Udělej si sám“, budou vystaveny ve dnech 25. - 26. 5. 2007 v prostorách DDM Šumná.

Informace:
Dům dětí a mládeže, 671 02 Šumná
tel./fax 515 291 436
e-mail: ddm.sumna@zn.orgman.cz
http://sis.znojmo.cz/ddmsumnavytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+