pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: ostatní

     QR kód této stránky ->

Akce Pozor děti!

Autor: Tisková zpráva - Jihomoravská rada dětí a mládeže | zařazeno: 11. 5. 2007 | přečteno 9960

Logo akce Pozor děti!Brněnské náměstí Svobody bude v sobotu 19. května od 10 hodin patřit dětem. Vedle morového sloupu vyroste stanové městečko a několik tee-pee. Neznamená to ovšem, že toto území přebírají indiáni. Dětská sdružení přichystala akci Pozor děti! v rámci festivalu Brno, město uprostřed Evropy. Na děti i rodiče čeká zábavné putování po brněnských pověstech, výstava z historie brněnského dětského hnutí, prezentace dětských sdružení, pódiová vystoupení a překvapení na závěr.

Akce Pozor děti! má podpořit propagaci dětských sdružení v Jihomoravském  kraji.“Chceme ukázat, že jsme tady, že máme co nabídnout. Jsme připraveni vašim dětem pomoct zabít nudu, něco je naučit a smysluplně využít jejich volný čas, a to po celý rok,” řekl místopředseda pořádající Jihomoravské rady dětí a mládeže Ing. Martin Kříž. “Na závěr se sejdeme před pódiem, všichni dostanou píšťalky a doufám, že budeme opravdu slyšet," zdůraznil.
O děti se v Brně starají stovky dobrovolníků, navíc i o technické a ekonomické zázemí oddílů, propagaci činnosti a řízení středisek a sdružení. Pomozte ocenit naši práci, přijďte nás podpořit.

O brněnskou mládež se stará spousta dobrovolníků. Na souši i na vodě. Součástí akce bude i prezentace nového webového projektu www.klubovny.cz, který bude sloužit k podrobnému vyhledávání kluboven a oddílů v Jihomoravském kraji. Tato aktivita má podpořit propagaci dětských sdružení v našem kraji a umožnit rodičům dětí orientaci v nepřeberném množství organizací a oddílů.
“Snažíme se, aby děti a rodiče dostali informace a možnost jít se podívat, jak vypadá oddíl, který třeba funguje jen kousek od jejich domu. Ne všem dětem vyhovuje atmosféra stálé soutěže ve sportovních oddílech a klubech a činnost dětských sdružení je velmi různorodá, takže každý kdo chce, může najít ten ´svůj´ oddíl,” uvedla předsedkyně Logo Jihomoravské rady dětí a mládežeJihomoravské rady dětí a mládeže Mgr. Jana Kučerová.
Pomocí intuitivní navigace je na www.klubovny.cz možné snadno nalézt podrobné informace o jednotlivých oddílech a klubovnách, kde se scházejí. Pak už není nic snazšího, než se přijít napoprvé jen tak podívat a pak třeba… i zůstat.

Ilustrační foto Martin Kříž (Zeměpisná společnost Morava).vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+