pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: soutěže

     QR kód této stránky ->

Soutěž „europeanvibes“: sdílení vibrací, které hýbou Evropou

Autor: redakce | zařazeno: 27. 6. 2007 | přečteno 7256

projekt „europeanvibes“Zúčastni se online multimediální soutěže fotografií, obrázků, animací, zvukových a video souborů, které nejlépe vystihují podstatu toho, co znamená dnešní Evropa pro mladé lidi.
europeanvibes jsou ovládané prostředky moderních multimediálních technologií jako jsou digitální kamery, programy grafického designu, animace, videa a zvukové mixážní systémy. Uzávěrka pro zasílání příspěvků je 20. července 2007.

Vibrace (Vibes)
Evropa v mých očích, foto z projektu „europeanvibes“Evropa je vzrušující, zajímavá, je rychlá a rozechvívá. Její melodie rezonují našimi každodenními životy, v ulicích můžeme cítit puls sjednoceného kontinentu. To jsou vibrace evropské myšlenky. Tak si pojďme povídat o rytmech a harmoniích, víření bubnů a zvuků, kroků a pohybů, které přivádějí tuto myšlenku k životu. Pojďme si povídat o hodnotách a myšlenkách, které zatím vším stojí, o tónech, které tvoří evropský akord.

A život jde dál, foto z projektu „europeanvibes“Co je to za vibrace? Jaké vibrace bychom si přáli?
europeanvibes je pozvánka pro tebe, milý mladý Evropane, abyses podělil o své pocity a dojmy z toho, co Evropa byla, je a bude. A hlavně - jaká by měla být. Zkus se zamyslet nad tím, jak se nás dotýkají důsledky sjednocenějšího a propojenějšího kontinentu v našich každodenních životech - hlavně v tom tvém. Řekni, co se ti v dnešní Evropě líbí a co ne. A nezapomeň snít o melodii, která by měla provádět Evropu zítřkem. To jsou europeanvibes, které hledáme a o kterých je celá tato stránka.

Společenství
Sdílení
Láska, foto z projektu „europeanvibes“Být součástí europeanvibes společenství je první krok ke sdílení - ke sdílení dojmů, zkušeností a názorů na to, co tvoří dnešní Evropu. Založením profilu na europeanvibesa nahráním multimediálního projektu se neúčastníš pouze soutěže, ale zaujímáš stanovisko k tomu, co je pro tebe významné a důležité. Tak neváhej: poděl se o vibrace, které cítíš, že rezonují evropským kontinentem.

Komunikace
europeanvibes je také o komunikaci. Začni sledovat profily ostatních, čti je, podívej se na jejich příspěvky. Potom se s nimi můžeš kontaktovat, vybudovat spojení mezi vámi dvěma a začít dialog. To je cesta, jak si vytvoříš nové přátele a udržíš naživu stará přátelství. I po skončení europeanvibes turné bude společenství pokračovat a bude sloužit jako platforma k výměně názorů pravých Evropanů.

Hodnocení vrstevníků
Jakmile si otevřeš profil na europeanvibes, tak můžeš dělat víc, než se jen podívat na příspěvky od ostatních členů společenství. Můžeš je otevírat, hodnotit a komentovat. Takhle budeš uskutečňovat první krok v selekčním procesu v soutěži europeanvibes.

Přispěj
Zaregistruj se, otevři si svůj profil a staň se částí europeanvibes společenství.
Sign up today, open your profile and become part of the europeanvibes community.

Jakmile si otevřeš svůj účet, vyzveme tě k vložení svého příspěvku do soutěže europeanvibes . Budeš mít k dispozici kapacitu 10 MB. Pokud je tvůj příspěvek větší, kontaktuj, prosím, technickou podporu přes kontakt menu a my rozšíříme kapacitu tvého profilu.

Vše, co nahraješ do svého profilu (kromě tvé osobní fotky) bude považováno za součást soutěže europeanvibes a kvalifikuje se pro selekci vítěze pro europeanvibes turné.

Novinky z europeanvibes a cafebabel.com
23. března 2007: Spuštění projektu europeanvibes
U příležitosti schůzky JEF evropského federálního výboru v Berlíně, která proběhla v rámci oslav 50. výročí Římských smluv spustil JEF Europe aktivity v rámci své Speak Up Europe kampaně. Project manager George Kipouros prezentoval posluchačům složeným z národních delegátů a přímo volených členů různorodé aktivity národních partnerských sekcí, zrovna tak jako příspěvky nadnárodní organizace: Shape Europe Think Tank a europeanvibes online multimediální soutěž.

Události

 • 23. března 2007 Spuštění europeanvibes v Berlíně, Německu
 • 26. května 2007 europeanvibes : Party v Yorku, Spojeném Království
 • 20. července 2007 Uzávěrka pro příspěvky do soutěže europeanvibes
 • 27-31. srpna 2007 Otevření výstavy europeanvibes v Bruselu, Belgii
 • Září a říjen 2007 europeanvibes turné výstav v EU členských státech s více než 25 národními událostmi
 • 21. října 2007 Závěrečná událost europeanvibes turné u příležitosti JEF Europe evropského kongresu v Kodani, Dánsku

  přeložila –VJ–
  ilustrační snímky z http://www.european-vibes.eu/  jef
  Mladí evropští federalisté (JEF Europe) je nadnárodní organizace s více než 35 000 členy v národních sekcích a zájmových skupinách ve více než 30 evropských zemích. Cílem JEFu je práce na vytvoření evropské federace jako prvního kroku směrem k míru a svobodnější, spravedlivější a demokratické společnosti. Naše myšlenky šíříme pomocí mezinárodních aktivit jako jsou zahraniční výměny, veřejné akce a spolupráce s dalšími mládežnickými organizacemi.

  JEF Europe AISBL
  europeanvibes
  Chaussée de Wavre 214d • vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


  Nejčtenější články za posledních 7 dnů
  Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
  .

  Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

  · #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


  Představujeme


  Mezinárodní


  Pozvánky


  Rozhovory

  MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
  © 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
  Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

  --> --> --> Google+