pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: sdružení

     QR kód této stránky ->

Prázdniny v Šumné nejsou nuda
– a soutěžit mohou děti z celé republiky

Autor: Michala K. Rocmanová | zařazeno: 12. 7. 2007 | přečteno 8239

„O čarodějnici z lesního domečku“ ze soutěže Kniha a já, 2. místo v 1. kategorii (MŠ) Markéta Benešová, MŠ Lišov Dům dětí a mládeže v Šumné na Znojemsku slouží jako centrum volného času pro děti a mládež v širokém okolí. I nyní, v době prázdnin, je tu pro děti denně v pracovní dny dětský klub.
Kromě toho jsou v okolí ke zhlédnutí pro návštěvníky dvě výstavy výtvarných prací z celostátních soutěží, které DDM Šumná pořádá.
A navíc je tu výzva pro šikovné malé výtvarníky – zúčastněte se soutěže „Ahoj z prázdnin“!

DDM Šumná V průběhu školního roku organizuje DDM Šumná každoročně činnost 70 - 80 zájmových kroužků a klubů, s téměř tisícovkou členů. Kromě toho nabízí a připravuje řadu akcí nepravidelných, soutěže, zábavná odpoledne pro děti, sportovní turnaje, výstavy apod.

Dům dětí a mládeže v Šumné organizuje nejrůznější zábavné i sportovní akce i v době letních prázdnin. Dětský klub je otevřen pro všechny děti celoročně. Jsou v něm k dispozici dětské časopisy a knihy, společenské hry, naučné a zábavné videohry a videoprogramy nebo možnost zapůjčení sportovních potřeb a sportování v zahradě domu. V době školních prázdnin funguje každý pracovní den od 9 do 17 hodin, a je také možnost účasti či zapojení do řady dalších sportovních, turistických, technických, výtvarných, rukodělných i jiných aktivit podle prázdninové nabídky. Pobyt v klubu je zdarma!

Ze 17. ročníku soutěže Ahoj z prázdnin (1. kategorie /MŠ/ - 3. místo - Martin Zabilka ZŠ a MŠ Lišov „Na sluníčkové louce“) Soubor výtvarných prací z dětských výtvarných soutěží „Ahoj z prázdnin“ a „Kniha a já“ vystavuje DDM Šumná pod názvem Děti malují od června 2007 v prostorách dětského oddělení zdravotního střediska ve Vranově nad Dyjí. Výtvarné práce si mohou zájemci prohlédnout v době ordinačních hodin.

Výstavu nejlepších prací z celostátní dětské výtvarné soutěže „Příroda kolem nás“ je možno zhlédnout (až do 31. 10. 2007) v prostorách Návštěvnického střediska Národního parku Podyjí v Čížově. Některé práce najdete i na www.nppodyji.cz.

„Ahoj z prázdnin“ je již osmnáctý ročník dětské výtvarné soutěže, v níž se děti snaží zachytit své zážitky z doby letních prázdnin. Minulého ročníku se účastnilo celkem 2 585 soutěžících ze 285 škol a školských zařízení. Uzávěrka 20. 10. 2007. Nejlepší výtvarné práce budou předány ve prospěch celonárodní dobročinné sbírky „Fondu ohrožených dětí“ pro Klokánky. Práce z předchozích ročníků je možno shlédnout na internetových stránkách: http://sis.znojmo.cz/ddmsumna.


(zdroj: DDM Šumná)DDM Šumná

Tel.: 515 291 436
Email: ddm.sumna@zn.orgman.cz
http://sis.znojmo.cz/ddmsumna
Šumná 124, PSČ 671 02, okres Znojmovytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+