pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: pozvánky

     QR kód této stránky ->

SEN ZVÍŘAT - největší umisťovací výstava zvířat

Autor: Tisková zpráva | zařazeno: 14. 9. 2007 | přečteno 8192

Sen zvířat - umisťovací výstava zvířatPřijďte si vybrat zvířecího kamaráda, na nový domov a páníčka čeká 180 kočiček a 55 pejsků.

Zveme Vás na 2. ročník největší umisťovací výstavy Sen zvířat, který se koná v sobotu 15. 9. 2007 od 9 do 18 hodin na Hoffmanově dvoře v Praze – Vinoři. Organizuje ji časopis Planeta zvířat – měsíčník pro milovníky zvířat. Akce je poděkováním zvířatům za jejich podporu, přátelství, lásku a spolupráci, čímž nás doprovázejí celá staletí. Je věnována všem opuštěným, zatoulaným a týraným zvířatům. Účastní se útulky z celé ČR, a to jak psí, kočičí, tak i koňské.

Vstupné pro návštěvníky: uvítáme jako dárek pro čtyřnohé kamarády z útulků obojky, vodítka, misky, wc misky, suché pečivo, jablka, mrkev, krmivo, čistící a dezinfekční prostředky kterých je v útulcích nedostatek.

Redakce zajišťuje nejen prostor pro umístění zvířat, ale zároveň připravuje pro útulky věcné dary, které si z výstavy odvezou. Jedná se o krmiva, steliva pro kočky, chovatelské potřeby aj. Letos se nám podařilo připravit velmi bohatou nadílku. Druhou a nedílnou součástí akce je osvětový a petiční program pro podporu a pomoc zvířatům, které zajišťují příslušné organizace a sdružení, včetně vzdělávacího a výchovného programu. Nebudou zde chybět ani veterinární poradny a přednášky. Je zde připraven bohatý doprovodný program, např. ukázky canisterapie, felinoterapie, hipoterapie, ukázky cvičení psů pro handicapované, jízda na koních, módní přehlídka psů, první pomoc pro zvířata, voříškiáda pejsků s návštěvníky, ukázky tance se psem, soutěže pro děti a další.

Patronem je pan Václav Vydra, který zde bude mít autogramiádu a to od 9 do 11 hodin, čestným hostem paní Květa Fialová a dále Česká MISS Lucie Hadašová. Garantem je Nadace na ochranu zvířat.

Návštěvníci zde mohou nakoupit další dárky, které můžou útulkům věnovat formou vstupného, případně mohou přinést jako vstupné cokoli, co by zvířátka mohla potřebovat.

Chcete-li nás navštívit i s Vaším čtyřnohým přítelem, pak si s sebou vezměte PLATNÝ OČKOVACÍ PRŮKAZ, bez kterého by se Váš kamarád akce zúčastnit NEMOHL.

Srdečně Vás zveme a upřímně děkujeme za Vaši přízeň a podporu!

www.senzvirat.czvytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+