pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: sdružení

     QR kód této stránky ->

ahoj.info – česko-německý portál pro mladé – slaví páté výročí spuštění

Autor: Tandem Plzeň | zařazeno: 26. 8. 2008 | přečteno 8973

informační portál pro mladé: www.ahoj.info V srpnu 2003 byl spuštěn česko-německý portál pro mladé lidi coby projekt Koordinačního centra česko-německých výměn mládeže. Od tohoto okamžiku informuje ahoj.info mládež o sousední zemi a tématech jako cestování, jazyky, studium a práce. 29. srpna 2008 slavíme 5 let od online-spuštění.

logo koordinačního centra česko-německých výměn mládeže Tandem
Na oslavu 5 let ahoj.info v kanceláři Tandemu Regensburg zveme všechny, kteří projekt ahoj.info v posledních 5 letech podporovali nebo na něm přímo pracovali. Od roku 2004 se o internetový portál ahoj.info stará česko-německý dobrovolnický tým Tandemu. Jeden Čech/jedna Češka pracuje rok v Tandemu Regensburg společně s jedním německým dobrovolníkem/jednou německou dobrovolnicí z Tandemu Plzeň. Začátky ahoj.info ale sahají až do roku 2003, kdy se o něj staral v rámci své Evropské dobrovolné služby u Tandemu německý dobrovolník.

Kromě ex-dobrovolníků, současných dobrovolnic Maiky a Veroniky, které 29. srpna 2008 prožijí rovněž svůj poslední pracovní den jakožto dobrovolnice, se akce účastní také nové dobrovolnice a od 1. září se zčerstva začnou o ahoj.info starat.

Samozřejmě jsou pozváni i zástupci jednotlivých organizací, se kterými Tandem spolupracuje, laskaví sponzoři, kolegové a kolegyně z oblasti česko-německé práce s mládeží, naši účastníci video-workshopů, učitelé a učitelky se svými žáky, kteří v rámci tzv. Horké překladatelské linky pro webové stránky ahoj.info překládali některé texty, členové Česko-německého fóra mládeže a další hosté.

U příležitosti oslavy 5 let ahoj.info se ohlédneme zpět do historie, vyměníme si nápady a zkušenosti a budeme jednoduše slavit.

Ovšem neslavíme jen během jediného dne - 29. srpna 2008! Nechte se překvapit, co všechno se během příštího měsíce objeví online!

Více na www.ahoj.infovytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+