pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: pozvánky

     QR kód této stránky ->

DESKOHRANÍ 2008 aneb 8. ročník mezinárodního festivalu deskových her

Autor: Duha | zařazeno: 24. 9. 2008 | přečteno 6999

Deskohraní - již ve starověku se deskové hry těšily velké obliběje určen všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům.Je připraven program pro děti a veřejnost, mistrovské turnaje i začátečnické soutěže. Organizátorem je Duha Děsír a Klub Paluba, celá akce se odehrává v prostorách Tyršova domu České obce Sokolské v Praze na Malé Straně od 27. září do 5. října 2008, denně 9 – 22 hodin.

Deskohraní - festival deskových her pořádá sdružení DuhaDeskohraní je devět dní plných zábavy, napínavého dobrodružství, smíchu i napětí, setkání se starými i novými přáteli...
Je to příležitost nahlédnout do světa deskových her, který zdaleka není jen pro děti.Jde o pokladnici nových i osvědčených her.
Pro zasvěcené máme na vyzkoušení řadu těžko dostupných her i her teprve vznikajících. Pro soutěživé jsme připravili přes padesát soutěží v oblíbených hrách, vše od volných turnajů až po oficiální mistrovství světa.
Celou akcí budou provázet hermani, kteří každému nově příchozímu doporučí správnou hru přímo na tělo, zasvětí ho do pravidel a pomohou také najít spoluhráče.

Deskohraní 2008Novinky letošního ročníku:

TU NOC SE NEPŮJDE SPÁT
Deskohraní - festival deskových her pořádá sdružení DuhaRanním ptáčatům vstup zapovězen! Jen pravověrné „sovy“ se sejdou v noci na 28. září, aby si nikým nerušené vychutnaly speciality ze světa deskových her, na které zatím v běhu dní nebyl čas.
Noční hraní je naprostou novinkou, kterou přináší letošní ročník Deskohraní. Vytrvalce, kteří vydrží až do rozbřesku, čeká milá odměna.

MISTROVSTVÍ SVĚTA V GIPF PROJEKTU
Desetileté výročí světově unikátního herního projektu budeme slavit v České republice prvním mistrovstvím světa ve všech jeho hrách: Gipf, Tzaar, Zertz, Dvonn, Yinsh a Pünct. Akci organizuje Kris Burm, sám autor Gipf projektu.
Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesiProběhnou turnaje v jednotlivých hrách, ale především půjde o titul mistra světa celého projektu.V cenách rozdělíme přes 60 tisíc korun a mnoho her. Přihlásit se můžete jen na vybrané z turnajů,účast na všech turnajích tedy není podmínkou.

Více na http://deskohrani.czvytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+