Alena Čápová přebírá cenu Křesadlo 2007V roce 2007 přijelo osm dobrovolníku z různých evropských zemí do ČR, aby se v průběhu 4 měsíců podíleli na aktivitách v Duze, nejdříve v základních článcích a poté společně, v rámci projektu Doduhy. Jednalo se o do té doby největší skupinový projekt mládeže, který byl v České republice pořádám ve spolupráci přes Českou národní agenturou (ČNA).
    Koordinátorka Alena Čápová byla za projekt Doduhy oceněna cenou Národního dobrovolnického centra Křesadlo 2007 a Duhovou štafetou.

    Evropský týden mládežeProjekt Doduhy byl spolu s dalšími českými projekty zaslán ČNA Evropské komisi, kde byl jako jediný projekt z České republiky nominován na ocenění programů Mládež v akci s interkulturní dimenzí.
    Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesiZda Doduhy získá jednu ze 7 cen udělovaných v Bruselu během Evropského týdne mládeže ještě netušíme. Budeme držet palce!!! ČNA pozvala zástupce Duhy na setkání pro 200 mladých lidí, kterou pořádá Evropská komise ve spolupráci s Evropským parlamentem od 2. do 6. listopadu 2008.

    Autor