pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: sdružení

     QR kód této stránky ->

Cimrman by se divil

Autor: Zdeněk Šmída - A-TOM | zařazeno: 11. 4. 2009 | přečteno 9655

Cimrman by se divil – festival divadelních představení tomíků Již jedenáctý ročník divadelního festivalu ryze dětských představení oddílů Asociace TOM České republiky proběhl v sobotu 4. dubna v českolipském Jiráskově divadle.
Tomíci sice běžně spíše jezdí do přírody, na výlety, výpravy a tábory, lezou po skalách, sjíždějí řeky nebo zdolávají hory, ale nebojí se ani divadla. Letošní hereckou výzvu přijaly děti z České Lípy, Poděbrad, Roztok, Turnova, Skalska, Kamenického Šenova a dokonce i z nekonečně daleké Ostravy. Zúčastnil se také divadelní kroužek ze základní školy ve Skalici. Cimrman by se divil – festival divadelních představení tomíkůPorota nakonec určila pořadí na stupních vítězů, rozdala slíbené kašpárky a sladký dort.

V sobotu 4. dubna se tedy rozhodlo, že pro další rok jsou divadelními mistry tomíctva MAGNETI z Kamenického Šenova, těsně pronásledovaní CHIPPEWOU a BUBLÁKAMA!!! Kdo nebyl v Jiráskově divadle, neuvěří, co vše bylo k vidění. Neuvěřitelná zácpa v přímém přenosu! Dospívání včelích medvídků! Nebo také lenošení a nevěra, perníková chaloupka a Šenovská historie, tlení na kompostu a mnoho dalších neuvěřitelných kuriozit.

Cimrman by se divil – festival divadelních představení tomíků Zvítězil ale každý, kdo překonal vlastní trému, vystoupil na jeviště a pobavil s kamarády natěšené publikum.

A-TOM Za pořádající českolipský TOM CHIPPEWA děkuji všem rodičům za trpělivost, dětem za odvahu, městu Česká Lípa a Domu dětí a mládeže za podporu.

Zdeněk Šmída, TOM CHIPPEWA, Česká Lípa
http://www.tom-chippewa.cz/vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
ADAM.cz
29. 9. 2018, 593x
Pošli to dál! Pošta českých skautů a další příběhy - výstava v Poštovním muzeu se koná do 28. října 2018
3. 10. 2018, 558x
.

Aktuální téma: #20letCRDM

· #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #tábory · #hryahlavolamyMŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2018 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+