pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: pozvánky

     QR kód této stránky ->

Den zdraví ve Velkém Meziříčí

Autor: Chaloupky o. p. s. - tisková zpráva | zařazeno: 22. 9. 2009 | přečteno 11747

Středisko ekologické výchovy Ostrůvek u Velkého Meziříčí Přibývá lidí, kteří chtějí být zdraví, ale nemají odvahu si přiznat, že většina jejich potíží je výsledkem nezdravého životního stylu. Přibývá ale také lidí, kteří pochopili, že ke zdraví vede jen jedna cesta a tou je zdravý životní styl.
Srdečně vás zveme na tradiční akci Den zdraví, která se uskuteční ve čtvrtek 24. 9. 2009 od 10.00 do 17.00 hodin ve velkém sále a přilehlých prostorách Jupiter clubu ve Velkém Meziříčí.
„Návštěvníci si mohou zkontrolovat svůj zdravotní stav - nechat si zdarma změřit krevní tlak, puls, množství cukru a hladinu kyslíku v krvi, ochutnat a nakoupit zdravé biopotraviny i nápoje a poučit se o zdravé životosprávě,“ upozorňuje na nabídku programu Jana Janová – jedna z organizátorek akce.

Dále bude možnost seznámit se s šetrnou kosmetikou, s oděvy a výrobky nejen z vlny, knihami o zdravém životním stylu i netradičními stavebními materiály. V průběhu akce bude také možnost vyzkoušet odborně provedenou masáž, shlédnout vystoupení Tai Chi, zúčastnit se odborné přednášky na téma Tajemství skutečného zdraví.

„Zajímavá bude jistě také představení projektu UNICEF „ Adoptuj panenku, zachráníš dítě “, jehož prostřednictvím můžeme i my pomoci dětem z méně rozvinutých zemí naší planety. Projekt je zaměřen na podporu očkovacích programů UNICEF, díky nimž se každoročně podaří v těchto zemích zachránit život téměř třem milionům dětí,“ upřesňuje Janová.
Město Velké Meziříčí bude na akci prezentovat Plán zdraví města. Svou činnost také představí organizace, které se zabývají péčí o přírodu. Celý Den zdraví budou provázet zajímavé výstavy.

Na Den zdraví vás zve Středisko ekologické výchovy Ostrůvek společně s Jupiter clubem a městem Velké Meziříčí. Celou akci finančně podpořilo Ministerstvo životního prostředí a město Velké Meziříčí.

info: 566 522 831, ostruvek@chaloupky.cz

Chaloupky o. p. s. - logo Středisko ekologické výchovy Ostrůvek se jako pracoviště Chaloupky o.p.s. dlouhodobě věnuje jednodenním programům pro mateřské, základní i střední školy s ekologickou a přírodovědnou tématikou a dalšímu vzdělávání pedagogických pracovníků. Kromě této činnosti pořádá také řadu akcí pro veřejnost, nabízí poradenství a konzultace v oblasti ekologie a specializovanou ekologickou knihovnu. Středisko Ostrůvek sídlí ve Velkém Meziříčí na adrese Ostrůvek 2.

Více informací na www.chaloupky.cz.vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+