pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: pozvánky

     QR kód této stránky ->

Pestrý program pro mládež na Vysočině v novém školním roce nabízí o.s. Hodina H z Pelhřimova

Autor: Tisková zpráva - Hodina H | zařazeno: 29. 9. 2009 | přečteno 7249

Z aktivit o.s. Hodina H z Pelhřimova pro mládež (Region tančí 2008) S novým školním rokem přichází Hodina H s pestrou nabídkou aktivit nejen pro děti a mládež.
Informační centrum pro mládež poskytuje zdarma informace a s nimi spojený servis, vyhledávání a zpracování. V Informačním centru pro mládež je k dispozici internet, knihovna, hry a příjemné posezení. Také vstupenky sítě TicketPro, slevové karty ISIC, Alive a ITIC si můžete zakoupit právě v Informačním centru pro mládež.
Najdete tu informace týkající se zahraničí, cestování, ubytování, možnosti dlouhodobého pracovního, studijního nebo dobrovolnického pobytu v celé Evropě, informace o jednotlivých zemích jsou zaručeny Evropskou informační sítí Eurodesk.

Nabídka je obohacena také zapojením dobrovolníků Evropské dobrovolné služby – José ze Španělska a Gianluca z Itálie.
O Programu Mládež v akci a účasti na mezinárodních projektech, mezinárodních výměnách mládeže, seminářích, školeních a Evropské dobrovolné službě Vám poskytne informace a konzultace regionální konzultant pro kraj Vysočina v Informačním centru pro mládež Pelhřimov.

Z aktivit o.s. Hodina H z Pelhřimova pro děti (Region tančí 2008) Kluby volného času jsou otevřeny všem, kteří rádi tancují, žonglují, sportují, učí se nové věci s počítači a o počítačích a hrají zajímavé deskové hry.
Novinkou pro děti, ale i rodiče s dětmi, je Montessori klub, kde se děti učí samostatnosti a rozvíjejí své dovednosti.
Hudební workshopy, elektronická hudba, drum´n´bass jsou pro všechny hudební nadšence a všechny, kteří se se zvukem, hudbou, rytmem a softwarem chtějí naučit pracovat.
Semináře pro mládež, pracovníky s mládeží i učitele jdou pořádány během celého roku. V nejbližší době se koná seminář YOUTH FOR YOUTH o mezinárodních příležitostech pro mladé lidi ve věku 15 až 18.

Na základě úspěšně spolupráce se školami v kraji Vysočina Hodina H rozšířila nabídku workshopů zaměřenou na participaci, interkulturní učení, lidská práva a další zajímavá témata.
Mezi připravované akce patří „Mezinárodní večeře“, kde se setkáte se zahraničními dobrovolníky, ochutnáte jejich speciality a strávíte příjemný večer s přáteli. Pro slečny, paní a dámy připravujeme „Ladies´ night“ se zajímavým povídáním a obnovou šatníku.

Pro aktuální informace a nabídku sledujte www.hodinah.cz (aktuality, kluby a CLZ).

„Rada, pomoc, volný čas, vyhledejte vždycky nás!“

Kdokoli, kdo by se chtěl zapojit, vzdělávat nebo cestovat nás najde v Informačním centru pro mládež Pelhřimov nebo nás může kontaktovat na telefonu 602 864 837, hodinah@hodinah.cz.

občanské sdružení Hodina H o.s. Hodina H
Třída Legií 1115, 39301 Pelhřimov
www.hodinah.cz
hodinah@hodinah.cz
+420 602 864 837
ICQ: 340-630-208vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+