pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: ČLÁNKY

     QR kód této stránky ->

PROSÍME, POMOZTE! Vloupání do raftové základny ve Veltrusech

Autor: Michala K. Rocmanová | zařazeno: 22. 11. 2009 | přečteno 5792

Ze základny Adrenaline Centre ve Veltrusích byly odcizeny raftové čluny značky Robfin 400 a 420 v červené, šedé, žluté a modré barvě vždy v kombinaci s černou.Ahoj přátelé,
minulý týden došlo k násilnému vniknutí do raftové základny CK Adrenaline Centre u kanálu ve Veltrusech. Bylo odcizeno značné množství vodáckého materiálů, převážně rafty a nafukovací kanoe Yukon. Podle názoru policie nasvědčuje způsob vniknutí na předem připravenou akci. Vzhledem k tomu, že se pachatelé pravděpodobně pokusí vybavení prodat, rádi bychom vás tímto dopisem informovali o podrobnostech o zcizeném materiálu a poprosili vás o pomoc při jeho hledání. Pokud by se k vám dostala informace, že někdo prodává raftové čluny nebo nafukovací kanoe Yukon, prosím dejte nám vědět. Pokud by vás napadlo, co je možné v této věci udělat, pište také. Možná i zdánlivý detail může pomoci. Velice pomůže i pokud jen přepošlete tento dopis na dalším vodákům které znáte a máte na ně kontakt.

Ze základny Adrenaline Centre ve Veltrusích byly odcizeny raftové čluny značky Robfin 400 a 420 v červené, šedé, žluté a modré barvě vždy v kombinaci s černou.
Ze základny Adrenaline Centre ve Veltrusích byly odcizeny raftové čluny značky Robfin 400 a 420 v červené, šedé, žluté a modré barvě vždy v kombinaci s černou.
Ze základny Adrenaline Centre ve Veltrusích byly odcizeny nafukovací kanoe Yukon (výrobce Robfin) - jsou žlutošedé, pouze v trojmístné verzi X3 modrošedé.
Pro upřesnění: zmizely raftové čluny značky Robfin 400 a 420 v červené, šedé, žluté a modré barvě vždy v kombinaci s černou. Všechny byly na přídi označeny jmény světových řek - Zambezi, Ganga, Brahmaputra, Karnali, Colorado, aj. Modrý raft byl vyroben v "expediční" verzi, tzn. měl odvazovací dno, což je v podstatě unikátní. Dalším specifickým znakem jednoho z červených člunů je, že nemá úchyty na nohy v podobě jednoduchých popruhů, ale úchyty jsou uzavřeny a tvoří jakoby kapsu na chodidlo.

Ze základny Adrenaline Centre ve Veltrusích byly odcizeny nafukovací kanoe Yukon (výrobce Robfin) - jsou žlutošedé, pouze v trojmístné verzi X3 modrošedé. Rafty byly sbaleny v tmavě modrých obalech s nápisy světových řek (viz. výše). Všechny nafukovací kanoe Yukon (taktéž výrobce Robfin) jsou žlutošedé, pouze v trojmístné verzi X3 modrošedé. Yukony jsou označeny na špičkách pořadovými čísly. Kanoe byly sbaleny v tmavě modrých obalech s popruhy na záda a byly popsány pořadovými čísly. Ostatní vybavení, tzn. vesty a neopreny jsou červenočerné s výrazným potiskem AC Adrenaline Centre.

Ze základny Adrenaline Centre ve Veltrusích byl kromě vodáckého materiálu odcizen vlek Při vloupání byl dále odcizen vlek za osobní auto od firmy Agados, registrační značky 1L5 9097. Je to malý nebrzděný vlek s pozinkovanými bočnicemi a šedou plachtou s velkým modročerným potiskem na obou bocích s nápisem XWAVE - Rafting Klub Jablonec nad Nisou.

Předem díky za jakékoliv informace či nápady. Za informace vedoucí k navrácení našeho vodáckého materiálu nabízíme odměnu.
Matěj Zapletal

V Praze dne 18.11. 2009

Případné informace zasílejte na:
MAD MAT SPORT s.r.o.
CK Adrenaline Centre
Školská 34
110 00 Praha 1
* Tel.: +420 222 230 205
* Mob.: +420 603 440 798
E-mail: info@adrenalinecentre.cz
Web: www.AdrenalineCentre.czvytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+