pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: sdružení

     QR kód této stránky ->

DDM Šumná kvůli nemocnosti přesunul předvánoční aktivity na leden

Autor: DDM Šumná | zařazeno: 20. 12. 2009 | přečteno 11645

V DDM Šumná bylo možno koupit drobné dárky z chráněných dílen Charity Znojmo Předvánoční ruch v DDM v Šumné na Znojemsku se nezastavil po celou první polovinu prosince. Konala se Mikulášská nadílka, prodávaly se výrobky chráněných dílen Charity Znojmo, bylo možno shlédnout výstavku výrobků s vánoční tématikou „Vánoce pro radost“.
Z výstavy DDM Šumná: Děti malují pro Konto Bariéry8. prosince byla zahájena výstava obrázků „Děti malují pro konto Bariéry“ v prostorách rozsáhlého obchodního centra FREEPORT, které je umístěno na hranici mezi Českou republikou a Rakouskem nedaleko bývalého hraničního přechodu Hatě na Znojemsku. Výstavu mají návštěvníci možnost shlédnout do 31. ledna 2010.

Oceněné práce z patnáctého ročníku soutěže „Vánoční malování“ 2009 jsou vystaveny do 31. 1. 2010 v prostorách DDM Šumná.

Pečení vánočního cukroví v DDM Šumná Kuchyňka Domu dětí a mládeže zavoněla vánočním cukrovím. Na programu bylo linecké pečivo a banánové jednohubky. A nejen vonělo, ale i moc chutnalo. (foto Zdeňka Šremrová)

Z výstavky vánočních výrobků dětí DDM Šumná „Vánoce pro radost“ Vzhledem k vysoké nemocnosti je místní škola od středy 16. prosince uzavřena. Z tohoto důvodu je DDM Šumná nucen zrušit také všechny akce, které byly v následujících dnech naplánovány v prostorách školy - soutěž ve sportovní střelbě „O vánočního kapra“, vánoční turnaj ve stolním tenisu a vánoční turnaj v šachu.
Všechny soutěže proběhnou po dohodě s ředitelstvím ZŠ v náhradním termínu v lednu 2010.
Dále DDM Šumná ze stejných důvodů ruší akce přímo v Šumné. Pro děti bude otevřen pouze dětský klub DDM v každý pracovní den od 12.30 do 16.00 hodin.

Děkujeme za pochopení.
DDM Šumná DDM Šumná
tel./fax 515 291 436
e-mail: ddm.sumna@zn.orgman.cz
http://sis.znojmo.cz/ddmsumnavytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Ceny v soutěži Zlatý oříšek
11. 1. 2021, 437x
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
ADAM.cz
27. 12. 2020, 639x
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky
NGO Market 2021
NGO Market 2021
27. 12. 2020


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+