Duha Křišťál z Lutína se představila na Bambiriádě v Zábřehu Po chvíli váhání jsme se rozhodli zúčastnit se letošní Bambiriády v Zábřehu na Moravě. Proč ne? Je to něco trochu jiného, než běžně děláme, okolí bude vědět, že existujeme a taky dáme vědět světu, co to ta Duha vlastně je.
  Možná trochu zamrzí tak slabá účast dužin. Dužiny, které v celé republice využily možnost prezentování své činnosti, by se daly spočítat na prstech rukou zdravého člověka. Před všemi zúčastněnými smekám! Při prvotním přemýšlení o účasti vypadalo všechno pohádkově jednoduše, s ubývajícím časem však přibývalo starostí – do poslední chvíle nic nevycházelo, nic jsme nestíhali, ale o tom psát nechci :-).

  Duha Křišťál z Lutína se představila na Bambiriádě v Zábřehu Čas na přípravy zkrátka utekl jako voda a najednou to bylo tady! Po příjezdu na místo jsme obhlédli situaci, potkali se s několika známými tvářemi z jiných větších akcí a pustili se do příprav na vlastní prezentaci. Stavba vojenského hangáru, testování techniky, rozmístění propagačních materiálů, doladění posledních detailů a může se jít na věc!

  Duha Křišťál z Lutína se představila na Bambiriádě v Zábřehu Pro zájemce – nejen z dětských řad jsme připravili opravdu duhový program. Vybírat si mohli mezi „skákáním“ po tanečních podložkách od DDR.cz, nebo skákání v pytli a házením duhových barev na prostěradlo. Pro čekající rodiče byla připravena projekce videí a fotek z našich oddílových akcí a vždy někdo z vedení oddílu, kdo odpovídal na všelijaké zvídavé otázky. Nezaskočili nás ani redaktoři místního časopisu a moderátorky Bambiriády, které nás přiměly říct o sobě pár slov na pódiu.

  Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi Celkově akci hodnotíme velice pozitivně. A co nám přinesla? Minimálně dlouho nezapomenutelný víkend, a pokud budou nadšené děti dostatečně přesvědčivé u rodičů, tak i několik nových táborníků.
  Na závěr bych rád poděkoval všem, kdo nás podpořili, a také organizátorům za skvěle zvládnutou akci!

  Za dužinu Duha Křišťál Lutín – Petr „Hryzal“ Doseděl
  http://duha-kristal.lutin.cz/