pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: sdružení

     QR kód této stránky ->

Dům dětí a mládeže v Šumné připravil sérii soutěží ke Dni dětí

Autor: DDM Šumná | zařazeno: 11. 6. 2010 | přečteno 10142

Běh o perníkové srdce, DDM Šumná Začátek měsíce června je v šumenském domě dětí ve znamení několika tradičních akcí, ke kterým patří především běh rodičů s dětmi "O perníkové srdce". Nejinak tomu bylo i letos v sobotu 5. června 2010. Kromě zmíněného závodu se soutěžilo v cvrnkání kuliček, Celé dopoledne Dne dětí zahájilo vystoupení mažoretek šumenského DDM, výsledky své celoroční práce předvedli také taekwondisté ze školy Do-San při DDM Šumná.
Příjemným zpestřením akce bylo vystoupení skupiny historického šermu Albion, ukázka sokolnického výcviku, kterou spolu s projížďkami na koni připravil pan František Miroš ze Sokolnické chaty Znojmo. Děti uvítaly také skákací hrad, který zapůjčilo obchodní centrum Freeport Hatě.
V tomtéž týdnu proběhl také turnaj ve stolním tenise a závody ve střelbě.

Běh o perníkové srdce, DDM Šumná Vítězi jednotlivých kategorií běhu "O perníkové srdce" a majiteli krásných perníkových srdcí se stali tito soutěžící: Karolína Stehlíková /děti do 5 let/, Martin Král /děti do 6 let/, Radek Pecina /1. a 2. ročník ZŠ/, Pavel Slabý /3. a 4. ročník ZŠ/ a Jan Turek /5. – 6. ročník ZŠ/ a Jan Malíř /7. – 9. ročník ZŠ/ všichni samozřejmě se svými dospělými spoluběžci. Ve společném běhu rodičů si za mohutné podpory všech přítomných dětí vybojovala mezi maminkami a babičkami první místo paní Soňa Dvořáková, z tatínků a dědečků obsadil 1. místo pan Martin Svoboda.

Kuličkový turnaj, DDM Šumná V mistrovství Šumné ve cvrnkání kuliček do důlku si nejlépe vedl Radek Pecina se 44 cvrnky před Martinem Brabencem a Zdeňkou Šremrovou.

Turnaj ve stolním tenisu, DDM Šumná Patnáctého ročníku "Ceny DDM ve stolním tenisu", kterou DDM Šumná vyhlašuje tradičně společně se ZŠ Šumná pro žáky ze svého obvodu, se letos 2. června účastnili soutěžící z Blížkovic, Lubnice a Šumné. Celkově nejlépe si vedl Jiří Zejda (ZŠ Šumná) před Adamem Louckým a Martinem Čechem (ZŠ Lubnice). Vítěz si odnesl ze soutěže jako hlavní trofej pohár DDM, odměny pro všechny oceněné věnovala firma AVG Technologies Brno.

Závody ve sportovní střelbě, DDM Šumná Čtrnáctý ročník „Ceny DDM Šumná“ ve sportovní střelbě na kovové siluety proběhl v pátek 28. 5. 2010 a byl jednou z dalších akcí, kterou připravil Dům dětí a mládeže Šumná pro děti ze svého obvodu. V jednotlivých kategoriích si nejlépe vedli tito střelci: Kateřina Sklenářová a Pavel Slabý /2.- 4. ročník ZŠ/, Jana Hrubá a Martin Brabenec /5.-6. ročník ZŠ/, Kristýna Makovičková a Jan Mlýnek /7.–9. ročník ZŠ/. Všichni vítězové jsou žáky ZŠ Šumná. Oceněna byla i nejlepší čtyřčlenná družstva v jednotlivých kategoriích.

DDM Šumnávytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+