Pokud máte rádi kafe a kavárny (a to nejen pražské), tak jistě uvítáte tento EYCA tip, který vám představí kavárny, kde lze využít slevu na kartu EYCA.

  ​Cafe Prostoru_ v Praze nabízí slevu 10% na veškeré nealkoholické nápoje a slevu 10% na vstupném na jakoukoli akci, jejímž hlavním pořadatelem je Cafe Prostoru_. Více informací naleznete na http://www.eyca.cz/slevove-misto/cafe-prostoru.

  Cafe Etage poskytuje držitelům karet EYCA slevu 10% na veškerý sortiment mimo alkohol a tabákové výrobky a dále zboží určené k maloobchodnímu prodeji a zboží, které se nespotřebovává přímo v kavárně http://www.eyca.cz/slevove-misto/cafe-etage.

  Cafetony (OXALIS) ve Znojmě poskytuje držitelům karet EYCA slevu 10% na konzumaci v kavárně-čajovně (káva, čaj, lahodné horké i ledové nápoje i vlastní výroby, moučníky, lehká kuchyně,….). V letní sezóně (V – VIII) navíc slevu na vodní dýmku v rámci příjemné zahrádky/dvorku. Slevy se nevztahují na alkoholické nápoje. Více informací naleznete na http://www.eyca.cz/slevove-misto/cafetony-oxalis-kavarna-s-cajovnou.

  Kavárna Jantar v Břeclavi nabízí slevu 10 % na konzumaci v rámci malé, leč útulné a netradičně zařízené kavárny (nachází se v patře nad čajovnou). Kromě klasického italského espressa a nápojů z něj připravovaných tady můžete též ochutnat jednodruhové plantážní kávy, připravované alternativními způsoby a kávové speciality vlastní receptury. Sleva se vztahuje nejen na majitele EYCA, ale i na jednoho jeho společníka. Více informací naleznete na http://www.eyca.cz/slevove-misto/kavarna-jantar.

  Kavárna Coffee Sunrise v Břeclavi poskytuje držitelům karty EYCA 10% slevu na své menu: míchané kávy, káva Lavazza, čaje Dilmah, míchané koktejly, poháry a další dobroty. Více informací naleznete na http://www.eyca.cz/slevove-misto/kavarna-coffee-sunrise.

  Kavárna a cukrárna „Diana“ v Tišnově poskytuje držitelům karet EYCA 10% slevu na konzumaci kávy, zákusků a nealko nápojů. V nabídce najdete více než 12 druhů kávy, 26 druhů horkých čokolád, italské zákusky vlastní výroby, zmrzlinu (24 druhů) a poháry, palačinky, veliký výběr suchých plodů aj. V cukrárně se nachází dětský koutek. V létě je v provozu na střeše terasa s barem a grilem. Více informací naleznete na http://www.eyca.cz/slevove-misto/kavarna-cukrarna-diana.

  Kavárna a čajovna u Tibeťanů nabízí držitelům karet EYCA slevu 10% na konzumaci čajů z celého světa, čajových specialit, ledových čajů, kávy a dalších nealkonápojů. Dále slevu 5% na nákup veškerého zboží včetně výrobků zdravé výživy. Více informací naleznete na http://www.eyca.cz/slevove-misto/cajovna-u-tibetanu.

  Chráněná kavárna Vrátka v Třebíči (kde obsluhují handicapovaní) nabízí pro držitele karet EYCA slevu 5% na celý sortiment – kávové nápoje, nealko nápoje, horké nápoje, domácí zákusky. Více informací naleznete na http://www.eyca.cz/slevove-misto/kavarna-vratka-os.

  #sleva #EYCA

  Autor