Srdečně Vás zveme na výstavu fotografií středoškolských studentů, kteří absolvovali zahraniční studijní program společnosti AFS Mezikulturní programy.

  AFS zve na zahájení výstavy „Zažít svět“

  Autentické snímky z Kostariky, Malajsie, Švédska a mnoha dalších zemí jsou doprovázeny psanými komentáři samotných středoškoláků, v nichž se zračí nejen cenné zkušenosti, ale hlavně osobní hřejivé vzpomínky, které už nevyblednou. Cílem výstavy je otevřít nové dveře – dveře mezi dvěma různými kulturami, mezi dvěma zeměmi, mezi dvěma lidskými srdci.
  Přijďte si i vy zachycenými neopakovatelnými okamžiky z pestrobarevných zákoutí světa rozšířit svůj obzor a Zažít svět.

  Výstava bude zahájena vernisáží 21. ledna 2016 v 17:00 v pasáži Lucerna, Praha a potrvá až do 27. ledna. Vstupné zdarma.

  AFS zve na zahájení výstavy „Zažít svět“ Autoři společné výstavy fotografií jsou mladí lidé pocházející ze všech koutů České republiky, kteří se během střední školy rozhodli změnit svůj život a podniknout dobrodružství. Poznat život ve všech jeho všedních i nevšedních podobách v odlišné kultuře, najít svou druhou rodinu a přátele na celý život. Z této zkušenosti pochází jejich svědectví zachycené na fotografiích a textech výstavy. Autoři Vás provedou světem od Asie přes Evropu až po Latinskou Ameriku.

  Pronikli do světa, který je turistům nepřístupný. Zažili inspirativní setkání. Pojďte s nimi Zažít svět.

  Vystavují:
  Šimon Appelt
  Pavlína Baldová
  Kačka Cohnová
  Bětka Filípková
  Karolína Kubínová
  Filip Lejhanec
  Honza Makeš
  Petr Vacek
  Jan Zeman

  http://www.afs.cz/

  http://www.lucerna.cz/