Neziskovka Tamjdem vás zve na UNIKÁTNÍ LETNÍ VÍKENDOVKU, která se bude konat už 5. – 7. srpna v Brně.

  Zapojte se při vzniku nové terapeutické zahrady pro klienty s duševním onemocněním ze Sdružení Práh. Akce je propojená s mezinárodním workcampem, takže si kromě samotné zajímavé práce také procvičíte angličtinu a poznáte dalších 10 dobrovolníků z celého světa! Během víkendu si vyzkoušíte, jak se dělají základy pro skleník a vyvýšené záhony a zapojíte se i do výsadby květin a vysekávání náletových dřevin.

  Během letního víkendového workcampu se dobrovolníci s Tamjdemem chystají vybudovat terapeutickou zahradu v Brně Terapeutická zahrada se navíc časem otevře i veřejnosti a bude tak fungovat i jako zahrada komunitní…. Staňte se součástí tohoto skvělého projektu!
  Tamjdem Víkendovky ale nejsou jenom o práci! Je to především víkend mimo zaběhlou realitu, s novými lidmi na zajímavých místech. Víkend, který vás inspiruje a obohatí. Víkend, kdy svou manuální výpomoci pomůžete zajímavé projektu nebo iniciativě v naplnění jejich cílů!

  DETAILY LETNÍHO projektu a on-line přihlášku najdete na webové stránce Tamjdemu.

  Těšíme se na setkání s vámi, Tamjdem tým

  Sezóna Víkendovek NAPLNO ODSTARTUJE znovu v září!
  Plánujeme minimálně 6 jedinečných expedic do českých neziskovek!
  Na začátek se s námi podíváte např. do komunitního domu a netradičního zemědělství Camphill nebo na unikátní pohádkový Festival Jičín město pohádky.

  VĚDĚLI JSTE, ŽE do 11 projektů první poloviny letošního roku se zapojilo celkem 116 dobrovolníků, Čechů i cizinců, a společně odpracovali 1051 dobrovolnických hodin…? Nechte se inspirovat našimi ke svým vlastním dobrodružným výjezdům! letošními příběhy.
  Brzy na viděnou se těší váš Tamjdem!

  #dobrovolník #workcamp #dobrovolnici

  #dobrovolnici

  Dobrovolník je člověk, který se ze své vůle rozhodne věnovat ve svém volném čase svou energii, znalosti a zkušenosti např. dětem, potřebným lidem nebo veřejně prospěšným činnostem bez nároku na odměnu.

  Dobrovolnictví je činnost, kterou vytváří dobrovolník bez nároku na odměnu nebo jiné výhody.