RVVZ je tradiční každoroční akcí pro všechny, kteří se věnují volnočasovým aktivitám pro děti a mládež. Studentský klub Katolického gymnázia Halahoj bude pořádat další Regionální velkou výměnu zkušeností.

  RVVZ Vysočina 2017

  Studentský klub Katolického gymnázia Halahoj bude pořádat další Regionální velkou výměnu zkušeností 2017

  Ta se uskuteční 3. – 5. 3. 2017 v areálu Katolického gymnázia Třebíč. Celá akce se ponese v duchu 110. výročí od narození spisovatele a pedagoga Jaroslava Foglara. Regionální výměna je určena pro všechny vedoucí táborů či oddílů a instruktory, kteří pracují v různých volnočasových centrech nebo se jinak podílí na práci s dětmi a mládeží.

  Regionální velká výměna zkušeností Vysočina Zájemci o tuto akci se mohou přihlašovat na stránkách www.rvvz-vysocina.cz. Tam si také navolí vlastní program. Mohou si vybrat mezi semináři, dílnami, workshopy a různými diskuzními fóry. Především jde o to, aby si účastníci vzájemně vyměnili své zkušenosti a načerpali tak novou inspiraci do budoucna.

  Regionální velká výměna zkušeností Vysočina Program bude velmi pestrý a opravdu si vybere každý. Malou ochutnávkou vám může být seminář na téma „Co je to larp?“ a možnost si pak vybrat hned z několika larpů, kterých se budete moci sami účastnit. Také se můžete těšit výtvarné a rukodělné dílny, zásobníky her na rozvoj skupinové dynamiky, horolezeckou stěnu, na životní příběh člověka s drogovou zkušeností či na přednášku o osobnostním rozvoji. A to je jen hrstka toho, co vás na RVVZ v Třebíči čeká. Po celou akci bude k dispozici čajovna, bufet a herna stolních her. Můžete se také těšit na sobotní koncert skupiny D.N.A. z Brna.

  Ubytování je zajištěné v prostorech gymnázia a na jídlo se bude chodit do centrální jídelny nedaleko školy.

  Těšíme se na vás v březnu na naší RVVZ.

  www.rvvz-vysocina.cz
  http://www.rdmkv.cz/?p=2974