Knížka krátkých pohádek Příběhy z měsíční houpačky vyšla před dvěma lety v nakladatelství Portál. Tuto asi nejoblíbenější knihu Else Müllerové používají často rodiče jako četbu pro děti před spaním.

  Knížka krátkých pohádek „Příběhy z měsíční houpačky“ z vydavatelství Portál Poetické příběhy s barevnými ilustracemi Martiny Špinkové jsou psány podle metody autogenního tréninku prof. J. H. Schultze, která akcentuje fantazii, uvolnění a meditaci jako vyrovnání vůči našemu často jednostranně racionálně zaměřenému životu. Tento trénink působí pozitivně na psychosomatické poruchy, na stres, odlehčuje vegetativní nervový systém, pomáhá regeneraci organismu a podporuje jeho imunitu.

  Kniha je užitečná především pro rodiče dětí od čtyř let. Může však pomoci i učitelkám v mateřských školách, vychovatelkám ve školních družinách a psychologům pracujícím s dětmi.

  Else Müller žije ve Frankfurtu nad Mohanem. Pracuje jako terapeutka, organizuje kurzy autogenního tréninku. Je autorkou několika úspěšných knih.

  Martina Špinková je ilustrátorka dětských knížek, básnířka, ředitelka hospicového občanského sdružení Cesta domů.

  Vydalo nakladatelství Portál, 2016, 112 stran, vazba: brožovaná

  https://obchod.portal.cz/detska-literatura

  https://obchod.portal.cz/detska-literatura/pribehy-z-mesicni-houpacky

  Autor