Naplánuj si zábavné a smysluplné léto s INEXem, které tě navíc posune v osobním rozvoji. Chceš mít spoustu netradičních zážitků, přidat ruku k dílu, poznat super lidi a ještě se něco naučit?

  Přihlas se na školení vedoucích a vyber si workcamp, který letos povedeš a nezapomenutelné léto máš zajištěné!

  Kde se letos konají české workcampy a proč je vést?

  Chceš zažít skvělé léto, mít kupu netradičních zážitků, naučit se nové věci, a ještě pomoc tam, kde je to potřeba? Pak je vedení workcampu přesně pro tebe. Během workcampu se zapojíš do pomoci a zároveň uděláš velký krok ve vlastním seberozvoji, seznámíš se s novými lidmi a zažiješ spoustu zábavy.

  Chceš zažít skvělé léto, mít kupu netradičních zážitků, naučit se nové věci, a ještě pomoc tam, kde je to potřeba? Pak je pro tebe vedení workcampu jako stvořené. Během workcampu se zapojíš do pomoci a zároveň uděláš velký krok ve vlastním seberozvoji, seznámíš se s novými lidmi a zažiješ spoustu zábavy.

  Máš trochu obavy pustit se do toho sám/a? Téměř každý workcamp potřebuje dva/dvě vedoucí, tak se do toho můžeš pustit s kamarádem či kamarádkou. A pokud byste chtěli jet ve více lidech, můžeš vést workcamp, kterého se tví přátelé zúčastní jako „řadoví“ dobrovolníci. Kdo by nechtěl šéfovat kámošům, že?

  A jaké workcampy Ti nabízíme? Během léta a začátku podzimu se uskuteční workcampy v různých koutech České republiky. Můžeš si tak vybrat workcamp ve svém okolí, nebo se naopak podívat do míst, které ještě neznáš.

  Naše workcampy se zaměřují na čtyři hlavní témata:

  • Pomoc místní komunitě
  • Pomoc památkám
  • Pomoc lidem
  • Pomoc přírodě

  A co to vlastně znamená?
  Podrobnosti a další tipy najdeš zde:
  www.inexsda.cz/novinky/vedouci-workcampu/

  www.inexsda.cz

  Autor