Vzhledem k opatřením, která dne 30. 9. 2020 přijala Vláda ČR, oznamujeme, že letošní festival Deskohraní je zrušen.

  Následující text už bohužel neplatí. V současné koronavirové situaci přistoupili pořadatelé k úpravám festivalu. Hlavní část festivalu pro veřejnost se uskuteční ve dnech 15.-18. října 2020, tradičně v Tyršově domě na Malé Straně v Praze 1.

  Turnaje se letos nebudou konat souběžně s Ludotékou, ale budou jí předcházet. Tedy turnaje se uskuteční 10. – 14. října, také v Tyršově domě.

  AKTUALITY
  Vzhledem k epidemiologické situaci upravujeme formát festivalu. Pokud nebude počet osob na vnitřních akcích omezen na příliš malý počet, tak bychom rádi festival v nějakém omezenějším formátu uspořádali.
  Už teď je jasné, že:
  • bude se hrát v rouškách
  • bude potřeba se registrovat nejen do turnajů, ale i do Ludotéky
  • bude výrazně snížen počet turnajů

  Deskohraní je festival plný deskových a karetních her, předváděček, turnajů, volného hraní a jiných atrakcí. Je určen všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům.

  Připravujeme program pro děti i dospělé, pro hráče i veřejnost, nabízíme mistrovské turnaje i začátečnické soutěže.

  Přijďte za námi v říjnu do Michnova paláce Tyršova domu v Praze zahrát si deskové hry známé i neznámé, moderní i prastaré, pro radost i v soutěžích.

  V naší Ludotéce si vyberete z více než 601 her.
  Připravujeme pro Vás mnoho soutěží od začátečnických až po špičkové turnaje s mezinárodní účastí.

  Deskové hry boří bariéry. Nezáleží na tom, jakého jste věku, náboženství, rasy, či fyzické kondice, záleží pouze na tom, jak jste hraví.

  http://www.deskohrani.cz