Vzhledem k současné situaci s pandemií koronaviru bohužel není možné uskutečnit CVVZ 2020 v Českých Budějovicích, kde se měla konat v termínu 13. – 15. listopadu 2020.

  Více najdete v dopise účastníkům a lektorům.

  CVVZ online se blíží. Ve stejném termínu, a ještě několik dní navíc, by měly být dostupné přednášky i další příspěvky lektorů i účastníků na YouTube. Potřebujeme však vaši pomoc…

  Chystal/a ses přijet na letošní CVVZ a chtěl/a jsi se tam podělit o své zkušenosti nebo dovednosti?
  Sdílej své zkušenosti online!

  CVVZ - Celostátní Vzájemná Výměna Zkušeností 2020 Byli bychom rádi, kdybyste se zapojili do online CVVZ, kterou chceme umožnit sdílení zkušeností v době, kdy se nemůžeme setkat osobně.

  O co jde? Natočit video o maximální délce 90 minut (nebo kratší) na témata, která souvisí s CVVZ (pedagogika a psychologie, cestování, zdraví a další…).

  CVVZ - Celostátní Vzájemná Výměna Zkušeností 2020 - přípravný tým z Českých Budějovic Natočte video na téma, které je vám blízké. A že nejste řečníci? Nevadí. Pošlete nám video z vaši činnosti nebo se podělte o zajímavou hru či online zkušenost.
  Na naší online CVVZ bychom chtěli představit i kategorii tipů na programy s dětmi. Můžete v pár minutkách ukázat např. hry, které u vás v oddíle mají úspěch, krátké návody na vyrábění apod. V současné situaci ohledně koronaviru jistě všichni ocení i tipy na online alternativy činností s dětmi (oddílových schůzek, kroužků, distanční výuky…) a obecně informace o tom, jak zrovna vaši činnost epidemie zasáhla a jak se vám s tím podařilo vypořádat. Zároveň také budeme rádi, když se s námi podělíte o videa z táborů či oddílových akcí (klidně i staršího data).

  CVVZ - Celostátní Vzájemná Výměna Zkušeností 2020 - původní plakát Určitě není nutné, aby video bylo na profesionální úrovni, rádi dáme prostor i úplným začátečníkům, což je ideální příležitost pro každého, kdo třeba váhal, jestli vyzkoušet lektorování na CVVZ „naživo“ a nakonec se neodvážil. Tomu nahrává i fakt, že video může být libovolně krátké, nemusíte tak vyplnit klasických 90 minut jako na běžné CVVZ.

  Základní doporučení pro video: ¨

  • maximální délka 90 min (raději krátké a výstižné)
  • co nejlepší kvalita s dobrým zvukem
  • natáčení na šířku
  • nenatáčet do protisvětla
  • vyvarovat se hlukům v pozadí
  • formát videa: .mpeg, .mov, .mp4 (není nutné, pokud si s tím nevíte rady, pošlete formát jaký máte a my už si jej zpracujeme sami

  Zatím na svých „online přednáškách“ můžete pracovat a konkrétní informace, kam nahrávat videa, upřesníme co nejdříve.

  Pokud byste měli nějaké dotazy, určitě nás neváhejte kontaktovat na email lektor@cvvz.cz nebo na kontakty uvedené na webu CVVZ 2020.

  Organizátorský tým CVVZ 2020

  www.cvvz.cz


  Dopis účastníkům CVVZ 2020 ke stažení v PDF

  Autor