Soutěžte o zájezd do Drážďan

| Autor: Kateřina Lehečková | Rubrika: soutěže | Vydáno dne: 27. 7. 2005 |

Několik posledních dní zbývá do uzávěrky soutěže mezinárodního projeku pro mládež Go Europe Go. Stále ještě se můžete zapojit do soutěže o prodloužený víkend a účast na mezinárodní párty pro mládež v Drážďanech a další zajímavé ceny. Uzávěrka soutěže je v pátek 5. srpna 2005.

Mezinárodní projekt pro mládež Go Europe Go probíhá v pěti zemích a čtyřech jazycích. Je určen mladým lidem mezi 12 až 21 lety, kteří se nebojí objevovat cizí země, jazyky a kultury. Právě takoví mladí lidé mají určitě mnoho nápadů na vylepšení výuky jazyků. Také už se jistě setkali s nějakým Němcem, Polákem, Rakušanem nebo Slovincem. Možná se jim v cizí zemi přihodil i nějaký ten „trapas “.

Právě tyto zážitky nebo náměty mohou být soutěžním příspěvkem v soutěži projektu Go Europe Go. Formě příspěvků se nekladou žádné meze, přivítáme reportáže, videonahrávky nebo fotodokumentace. Více o pravidlech soutěže najdete na stánkách pro ektu www.go-europe-go.net. Hlavní výhrou je prodloužený víkend zakončený mezinárodní párty pro mládež v Drážďanech v září tohoto roku. Hlavní sponzor projektu věnoval do hry jako speciální cenu také nový vůz smart.
Mezinárodní projekt Go Europe Go probíhá v České republice, Polsku, Německu, Rakousku a Slovinsku. Je podporován Evropskou komisí a firmou Daimler Chrysler.

Kontakt:
Kateřina Lehečková
tel: 377 634 753, mobil: 777 085 704
e-mail: lehecko@tandem.zcu.cz nebo tandem@go-europe-go.net

Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže TANDEM
Koordinierungszentru deutsch-tschechischer Jugendaustausch
Jungmannova 3,C -301 36 Plzeň,
Tel.:+420/377 634 755, Fax:+420/377 634 752
e-mail:tandem@tandem.zcu.cz
http://tandem.adam.cz


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2005072701-soutezte-o-zajezd-do-drazdan.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku