Jaro v Karlínku

| Autor: Tisková zpráva | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 16. 3. 2007 |

Centrum integrace dětí a mládeže, o.s. (CID) Centrum integrace dětí a mládeže, o.s. (CID) pořádá dne 21. 3. 2007 benefiční akci s výročním shromážděním „Vítáme jaro v Karlínku“ v hudebním klubu Hudebního Divadla Karlín.

Program otevře mladý autor Marek Srazil ukázkou ze svých Pohádek do postýlky. Po jazzové vsuvce hudebního seskupení The Ignu zazpívá pro děti tábornické písně oddíl Vlčata. Následuje krátké vystoupení malých dětí CID, těšit se můžeme na A. Vivaldiho a F. Laie v podání kytarového kvartetu a na autorské sólo dětí ZUŠ. Výroční shromáždění CID uzavře koncert originální world music skupiny Grape - a možná přijde i malý kouzelník.

Výroční shromáždění, které otevře již 17. rok naší činnosti, bude mít na programu poděkování našim příznivcům a podporovatelům, volbu nového výboru a aktuální úpravu stanov. Výtěžek benefiční sbírky zdvojnásobí Nadace Divoké husy. Bude věnován na pořízení dalšího potřebného vybavení integrovaných klubů CID v Karlíně pro děti se speciálními potřebami.
Petra Hanelová

Centrum integrace dětí a mládeže
Peckova 277/7, 186 00 Praha 8 - Karlín
tel. 224 817 724
cidpraha8@centrum.cz
www.volny.cz/pecicka-cidČinnost CID podporují zejména Magistrát hl.m. Prahy, Ministerstvo zdravotnictví, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo kultury, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Diplomatic ladies association, CID International, a.s., Nakladatelství AKIM, HDK, Theatro a další. Děkujeme!
Mediální partneři CID, kterým tímto děkujeme za pomoc při informování veřejnosti: ČTK, Mladá fronta dnes, Lidové noviny, Metro, 24 hodin, Děti a my, Informatorium, Co kdy v Praze, Abilympijský zpravodaj, Vozíčkář, Karlínský inzertní magazín, Metropolitní expres, Grantis a další.


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2007031701-jaro-v-karlinku.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku