Festival Hudba pro Šimona

| Autor: Tisková zpráva - Připoj se! | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 5. 9. 2007 |

ŠimonV sobotu 8. září 2007 proběhne v Baráčnické rychtě v Chocni benefiční festival hudebních kapel – „Hudba pro Šimona“. Cílem festivalu je seznámit širokou veřejnost s místními hudebními kapelami a výtěžek z festivalu použít jako podporu pro handicapovaného chlapce.

Představí se celkem pět hudebních skupin z blízkého okolí jako například Hubero Zdepeda, Mother’s Angels, Trio de Janeiro, Fish Fingers a další. „Cílem pořadatelů bylo postihnout co nejširší spektrum hudebních žánrů a představit divákům zajímavé kapely z okolí. Festival Hudba pomáhá - 1. ročníkMnohožánrovost festivalu by měla přinést lidem pestrý hudební zážitek a zároveň také oslovit diváky všech věkových kategorií,“ říká Vojtěch Sedláček, jeden z pořadatelů festivalu „Hudba pro Šimona“. Zisk festivalu poputuje na koupi specielní počítačové sestavy pro devítiletého Šimona Chalupníka. Celá akce začíná v sobotu 8. září v 15:00 hodin.

Program Make a Connection - Připoj se„Hudba pro Šimona“ byla podpořena grantem programu Make a Connection – Připoj se, který je společným programem Nadace rozvoje občanské společnosti a společnosti Nokia. Akci pořádají dobrovolníci z Chocně a okolí a jejich záměrem je vytvořit z festivalu tradici do dalších let a dále touto cestou pomáhat svému okolí.

www.hudbapomaha.cz
Vedoucí pořadatel festivalu Hudba pomáhá
Vojtěch Sedláček
v.sedlacek@seznam.cz
737774680

Zástupce pořadatele
Kristýna Odvárková
ok8@seznam.cz
775325105


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2007090005-festival-hudba-pro-simona.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku