Zábavný den s Domy dětí a mládeže v pražské ZOO

| Autor: Informační centrum neziskových organizac | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 15. 9. 2007 |

Zoologická zahrada hl. m. PrahyPražské Domy dětí a mládeže spolu se ZOO Praha připravily pro děti zábavný den na neděli 16. 9. 2007. Otestujte si své znalosti i šikovnost – přijďte na den plný her, soutěží a vystoupení.
Během první poloviny září si zájemci mohli v pražských DDM vyzvednout zdarma vstupenky pro děti do ZOO a loděnku na jednu plavbu parníkem z Rašínova nábřeží do ZOO.

Program v ZOO v neděli 16. 9. bude pojat jako putování po ZOO a úkolem soutěžících bude obejít stanoviště, na kterých musí splnit různé úkoly – jak znalostně vědomostní, tak i zaměřené na zručnost či sport. Námět stanovišť se bude týkat přírody (malování, keramika, poznávání zvířat apod.). Návštěvníci ZOO Praha si mohou vyzvednout u vchodu do ZOO kartičku s plánkem a seznamem stanovišť.

Na scéně Archa bude od 10:00 do 16:00 probíhal pódiový program - tanečně-hudební vystoupení z produkce ZÚ DDM Prahy, ve 14:00 vystoupí Petra Černocká s pořadem Saxana dětem, slovem provede Aleš Háma a Klára Jandová. Mediálním partnerem akce je Country radio, akci sponzorují EFKO český výrobce hraček, Pentel psací potřeby a Mlékárna Valašské Meziříčí. Akci finančně podporuje hl. m. Praha.


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2007090017-zabavny-den-s-domy-deti-a-mladeze-v-prazske-zoo.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku