Výměna zkušeností v Třešti začne pokusem o zápis do Guinessovy knihy rekordů

| Autor: - Eva Fruhwirtová | Rubrika: ostatní | Vydáno dne: 14. 11. 2007 |

Celostátní velká výměna zkušeností - CVVZ 2007 - se koná v Třešti u Jihlavy Celostátní vzájemná výměna zkušeností (CVVZ) začíná v pátek 16. listopadu ve 22.00 zahajovacím ceremoniálem v Třešti nedaleko Jihlavy. Této tradiční akce se letos zúčastní 1000 účastníků, 160 lektorů a 150 pořadatelů. „Po skončení úvodního ceremoniálu bude následovat pokus o zápis do Guinessovy knihy rekordů. V zástupu se vydáme k betlému, kde každý položí svůj dárek,“ říká organizátor Martin Paclík.

Pro účastníky je připraveno ubytování ve školách a na internátech a pro ty odvážnější zimní táboření před školou. Nabídka programů je široká. Zájemci si mohou vybrat ze šestnácti řad, kterou jsou tematicky zaměřené – manažerská řada, outdoorová, táborová, osobnostní a další. Nebude chybět ani čajovna, herna stolních a deskových her, sál prospektů a možnost navštívit hrad Roštejn, jihlavské katakomby, Telč a další zajímavá místa v okolí.

„CVVZ je takové dobití baterek, takže si člověk uvědomí, že když se věnuje dětem a mládeži, tak to nedělá sám a že takových lidí je spousta. CVVZ jsou velkým zdrojem inspirace a nových nápadů a podnětů,“ říká Vít Oplatek z Třebíče, který dlouhodobě pracuje s mládeží.

CVVZ se koná každý rok v jiném městě České republiky. Po loňské Ostravě přišla letos na řadu Třešť, která je nejmenším městem, kde se tato celostátní akce pořádá. Záštitu nad CVVZ přijalo ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a také hejtman kraje Vysočina Miloš Vystrčil.


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2007110017-vymena-zkusenosti-v-tresti-zacne-pokusem-o-zapis-do-guinessovy-knihy-rekordu.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku