Přišel na večeři

| Autor: Tomáš Novotný | Rubrika: ostatní | Vydáno dne: 30. 12. 2007 |

Vánoční setkání zástupců zakladatelských sdružení ČRDM a zástupců MŠMTPrvní náměstkyně ministra školství ing. Eva Bartoňová Kdo? Inu, nový pan ministr školství Ondřej Liška. Sedmička spolků, převážně zakladatelé České rady dětí a mládeže, pozvala na tradiční předvánoční setkání zástupce ministerstva školství, mj. i ředitele odboru mládeže mgr. Tučka či první náměstkyni ing. Evu Bartoňovou. A ti s sebou letos přivedli opravdu milý „dárek“, novopečeného ministra školství.Nový ministr školství Ondřej Liška přišel před Vánoci pozdravit zástupce sdružení dětí a mládeže

To, že si ministr našel čas mezi zástupce spolků přijít, bylo příjemné.
Věřme, že stejnou vstřícnost projeví i při jednáních o věcech zcela nesvátečních, třeba o ...penězích, normách, se kterými se potýkáme etc.

Poděkování za práci pro ČRDM předali Pavlu Trantinovi (vlevo) Josef Výprachtický a Tomáš Novotný K ministrovi školství jsme objednáni na leden či únor nového roku. Pro úplnost dodáme, že večeře se zúčastnila i Jana Vohralíková, někdejší předsedkyně národní rady, a že zde zástupci junáků a tomíků jménem přítomných poděkovali za dobré a vytrvalé vedení rady končícímu šéfovi ČRDM Pavlu Trantinovi. Svou kandidaturu na post předsedy ČRDM ohlásil při této příležitosti Aleš Sedláček (Liga lesní moudrosti), kterého dosud nominovalo devět spolků či krajských rad.


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2007120028-prisel-na-veceri.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku