3. ročník Letní školy rozvojové pomoci a spolupráce pro středoškolské studenty

| Autor: - Agentura rozvojové a humanitární pomoci Olomouckého kraje, o | Rubrika: ostatní | Vydáno dne: 31. 5. 2008 |

Letní škola rozvojové pomoci pro středoškoláky Letní škola rozvojové pomoci a spolupráce pro středoškolské studenty je určena zájemcům o problematiku rozvojové spolupráce a humanitární pomoci. Předchází jí soutěž, na základě které jsou vybrány nejlepší zaslané práce. Jejich autoři vyhrají účast na letní škole. Samotná letní škola je pětidenní pobytový kurz. Na něm mají studenti možnost se netradiční formou blíže seznámit s tématem rozvojové spolupráce, která je součástí zahraniční politiky vyspělých států.

Během letní školy se účastníci setkají s předními českými experty z oblasti rozvojové spolupráce a zajímavými zahraničními hosty. Dále jsou na programu týmové a outdoorové hry nebo ochutnávka jídel z různých koutů světa.

Letos se uskuteční již třetí ročník Letní školy rozvojové pomoci a spolupráce pro středoškolské studenty, který navazuje na předchozí úspěšné ročníky.

Více informací naleznete v letáku nebo na webové stránce Katedry rozvojových studií http://development.upol.cz/


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2008050048-3-rocnik-letni-skoly-rozvojove-pomoci-a-spoluprace-pro-stredoskolske-studenty.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku