„Mít úspěch u dětí, to je základ,“ říká Karel Gott

| Autor: Jana Šedivcová - www.jetix.cz a www.ekamarad.cz | Rubrika: ostatní | Vydáno dne: 12. 7. 2008 |

Jetix Kids Awards

Jetix Kids Awards – tak zní název soutěže, ve které děti volí své nejoblíbenější osobnosti. Není překvapením, že se na předních příčkách objevují jména známých zpěváků a zpěvaček, herců a hereček nebo sportovních hvězd. Čtvrtý ročník soutěže již zná své vítěze. Zájem o účast v anketě Jetix Kids Awards 2008 byl obrovský, hlasování se lotos zúčastnilo více než 25 tisíc dětí.

Bouřlivým potleskem přivítaly legendárního zpěváka Karla Gotta, jeho mladičkou kolegyni Ewu Farnou, Sámera Issu a další hvězdy. A byly to právě děti, které samy v hlasování rozhodly, že Farna a Issa jsou jejich nejoblíbenějšími zpěváky. Karel Gott, nominovaný dokonce ve dvou kategoriích, se stal osobností roku. V anketě, která nemá v tuzemsku obdoby a kterou uspořádala dětská kabelová televize Jetix, byla letos nejlepší hudební formací zvolena kapela Chinaski. "Dětského Oscara" získala rovněž populární seriálová hrdinka, herečka Dana Morávková, mezi herci si nejlépe vedl Vojtěch Kotek. Předávání Jetix Kids Awards si během své čtyřleté historie dokázalo vybudovat obrovskou prestiž. A za jednu z největších událostí roku ho považují nejen mnohé děti, ale také rodiče, které je na tuto akci doprovázejí.

Na velkolepé originální show poděkoval Karel Gott dětem za projevené sympatie a zazpíval dvě písničky včetně Včelky Máji speciálně připravené pro tuto příležitost. Velký ohlas měli i Sámer Issa a Ewa Farna stejně jako Iveta Bartošová. Na party u řeky Vltavy zazpívali také Vlasta Horváth a Michaela Dolinová. Show moderoval Leoš Mareš, další z dětských idolů, který opět zvítězil v kategorii Nejoblíbenější moderátor.

Vítězství v kategorii Osobnost roku a nominace v kategorii Nejoblíbenější zpěvák velmi potěšily Karla Gotta. "Mít úspěch u dětí, to je základ. Je to oslovení nové generace, která nezná lichotky a přetvářku. Děti řeknou buď ano, ten se mi líbí a nebo naopak ne, ten se mi nelíbí. Je to u nich instinktivní záležitost. Pro mě je nominace od dětí dokonce ve dvou kategoriích a první místo v jedné z nich velkým vyznamenáním," dodal zpěvák.


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2008070030-mit-uspech-u-deti-to-je-zaklad-rika-karel-gott.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku