Obraťte oči v sloup aneb Slavnostní otevření tomíckého herberku

| Autor: Michala K. Rocmanová | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 12. 9. 2008 |

Pozvánka na otevření herberku ve Sloupu Vila ve Sloupu byla uvnitř v dezolátním stavu, i když zvenčí to tolik vidět nebylo (stav 2006).Možná se vám doneslo, že datum 13. září je pro tomíky – tedy členy A-TOM neboli Asociace turistických oddílů mládeže letos svátkem. A že oni si své svátky užívat umějí! Tentokráte to bude v duchu historie přelomu 19. století, včetně návštěvy Jeho C. a K. Apoštolského Veličenstva a dalších kratochvílí.

Zmíněný herberk – neboli ubytovna – se nachází ve Sloupu v Čechách, nedaleko České Lípy. Je to jeden z původně značně zdevastovaných objektů z Fondu dětí a mládeže, který tomíci opravili (viz www.adam.cz/drevomorka).

A-TOMLogo tomícké ubytovny ve Sloupu v ČecháchO chloupek více se o programu slavnostního otevření dozvíte na adrese: http://www.a-tom.cz/1/novinka/948/0/
otevreni-herberku-je-na-dosah-13-zari-slavime-ve-sloupu.html

A protože zdaleka ne všichni čtenáři se mohou přijet podívat, pokusíme se pro ostatní tu slávu zdokumentovat a v brzkých dnech dát na Adama.


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2008090026-obratte-oci-v-sloup-aneb-slavnostni-otevreni-tomickeho-herberku.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku