Nejoblíbenějším pražským učitelem je Milan Brožek

| Autor: Dětská tisková agentura (DTA) | Rubrika: soutěže | Vydáno dne: 27. 1. 2009 |

Milan Brožek V pátek 23. ledna 2009 se v Praze, v konírně poslanecké sněmovny parlamentu ČR, konalo pražské regionální kolo ankety Zlatý Ámos 2009. O postup do semifinále usilovalo 6 pedagogů, které žáci a studenti nominovali v hlavním městě. Jsou to Milan Brožek – OA Vinohradská 38, Praha 2, Michal Červenka – ZŠ Pošepného nám., Praha 4, Milada Fleková – ZŠ Na Slovance, Praha 8, Jana Gabašová – ZŠ Dopplerova 351, Praha 10, Dana Růžičková – ZŠ Květnového vítězství 1554, Praha 4 a Alena Skarolková – ZŠ nám. Interbrigády, Praha 6; jedna paní učitelka – Jiřina Gogolová – přijela až z moravských Kunovic.
V regionálním kole je úkolem navrhovatelů (tedy žáků a studentů), aby před porotou svůj návrh obhájili. Kromě zpracování přihlášky se hodnotí nápaditost, originalita a přesvědčivost obhajoby. Porota do semifinále ankety, které bude 10. března 2009 v Praze na MŠMT, poslala Milana Brožka z OA Vinohradská, Praha 2, který se tak stal zároveň pražským Zlatým Ámosem, a Jiřinu Gogolovou ze ZŠ v Kunovicích.
Zlatý ÁmosDalší regionální kolo ankety Zlatý Ámos se koná 2. února 2009 ve Štěchovicích. O postup do semifinále budou bojovat kandidáti nominovaní ve Středočeském kraji. Další informace o regionálních kolech viz www.zlatyamos.cz.

(DTA, Praha, tel 603 426 422, zlatyamzlatyamos.cz) , zlatyamos@zlatyamos.cz)


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2009010058-nejoblibenejsim-prazskym-ucitelem-je-milan-brozek.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku