Přijďte se pobavit a naučit se nové deskové hry na Deskmanii 2009

| Autor: Tisková zpráva - Martin Arcimovič, O. s. Hry pro lidi | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 23. 8. 2009 |

Deskmania - Festival deskových a společenských her I letos se do Kulturního centra Zahrada na pražském Chodově vrací Festival deskových a společenských her Deskmania. Loni přivítal na osm set příznivců deskových her, rodičů, školáků, skautů, prostě lidí všech věkových skupin, které dohromady poutalo hned několik věcí. Nejdůležitějšími z nich jsou bezesporu hravost a soutěživost. Deskové hry však podle odborníků rozvíjejí zejména smysl pro fair play a analytické myšlení.

Na Deskmanii si každý našel to své. Stovky deskových her k zapůjčení byly samozřejmě největším tahákem. Kdo zatoužil po odpočinku od hry, mohl ve foyer sledovat kouzelnická vystoupení, nebo se zúčastnit některého ze seminářů: Míchání karet, kouzla, barvení modelů, to vše se zde zájemci naučili.

Ti soutěživější si zahráli zajímavé turnaje o hodnotné ceny ve hrách jako Magic, Yu-Gi-Oh!, Warhammer a dalších. Tombola losovaná rodinou Pomeje pak udělala radost snad každému, tolik v ní bylo cen.
Pro letošní ročník je připravován program ještě obsáhlejší. A tak se můžeme těšit, že 16. -18. října 2009 propukne v Zahradě pořádná zábava. Zajděte za ní i vy.


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2009080041-prijdte-se-pobavit-a-naucit-se-nove-deskove-hry-na-deskmanii-2009.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku