Objevte svou novou (Desk)mánii

| Autor: - Martin Arcimovič | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 7. 10. 2009 |

Na Deskmanii se můžete zúčastnit turnajů ve vybraných populárních deskových hrách pro začátečníky i pokročilé HRY v bezpočtu svých moderních podob a druhů jsou stále významnější a vyhledávanější alternativou trávení volného času. Rodiny, přátelé a vlastně všichni hraví, přemýšliví a tvořiví se v posledních letech řadí mezi příznivce jejich rychlého nástupu.
Ve dnech 16. -18. října se v Praze v Kulturním centru Zahrada na Chodově koná druhý ročník festivalu deskových a společenských her Deskmania. Program začíná každý den v 10:00 hod. V pátek a sobotu bude akce končit ve 21:00 hod., v neděli v 18:00 hod. Během víkendu bude losována tombola známými osobnostmi. Ve čtvrtek a pátek 15.-16. října proběhne formou volného hraní v Obchodním centru Chodov předvoj festivalu.
Na Deskmanii se můžete naučit kromě nových her také barvit modely V uspěchané době konzumního stylu života tvoří společenské, deskové a stolní hry osamělý ostrov soustředěného ticha a klidu, na který by dnešní člověk měl určitě čas od času zavítat. Každá z těchto her přináší zcela jiný zážitek, roztáčí rozdílné mozkové závity a přináší sobě vlastní dojmy a zážitky. Ty se navíc mění s každou sestavou hráčů, protože každá další zúčastněná mysl otevírá nové obzory.

Je možno si vyzkoušet na 200 her, zahrát třeba i turnájek, pokochat se kouzelnickými vystoupeními, vyhrát hodnotné ceny v tombole, informovat se o protidrogové prevenci (s níž hry jako volnočasová aktivita úzce souvisí) nebo čerpat dojmy z některého z dalších překvapení.

Deskmania - Festival deskových a společenských her Uprostřed velkoměsta vás na festivalu Deskmania čeká neomezený svět her a fantazie. Pojmeme i větší skupiny návštěvníků, například školáků nebo skautů. Srdečně vás zveme k jeho návštěvě a věříme, že si zde každý najde to své.

Bližší informace vyhledejte na www.deskmania.cz


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2009100016-objevte-svou-novou-deskmanii.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku