Radio Kulíšek založilo redakci na Slovensku

| Autor: Radio Kulíšek - Jana Tauchmanová | Rubrika: představujeme | Vydáno dne: 30. 1. 2010 |

Radio Kulíšek Lánov Barbora Pipová z Banské Bystrice se stala moderátorkou slovenské redakce dětského rádia z Krkonoš. Od května nabídne Radio Kulíšek posluchačům každých čtrnáct dní česko-slovenské Krkonošské turistické vysílání.
Příspěvky mladých redaktorů zůstanou v češtině. O uvádění jednotlivých rubrik se postará Bára, která se bude pravidelně střídat s Kristýnou Schejbalovou z Dolního Dvora u Vrchlabí. Slovenská středoškolačka na sebe prozradila:Nová moderátorka slovenské redakce dětského rádia Kulíšek Bára Pipová Volám sa Barbora Pipová a študujem hotelovú akadémiu v Banskej Bystrici, kde aj bývam. Budem mať 19 rokov. Som marcové (březnové) umelecky orientované dieťa :) Venujem sa aj barmanstvu (miešanie nápojov) a s väčšími aj menšími úspechmi som absolvovala aj nejaké barmanské súťaže.
Nič ma však nebaví tak, ako hrať, moderovať, predvádzať sa... :)

Krkonošské turistické vysílání připravuje šest redaktorů ze Střední školy v Lomnici nad Popelkou, tři ze ZŠ Lánov, dvě děvčata z Vrchlabí a editorka bydlí v Brně. Projekt by nemohl fungovat bez pomoci přátel z Radia OK a Hitrádia Magic.
Více informací na www.radio-kulisek.cz


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2010010071-radio-kulisek-zalozilo-redakci-na-slovensku.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku