Udělejte o prázdninách dobrý skutek, pomozte zvířátkům a vyhrajte skvělé ceny

| Autor: Tisková zpráva - Dětský čin roku | Rubrika: soutěže | Vydáno dne: 12. 7. 2010 |

Soutěž Dětský čin roku Pojedete na dětský tábor, sportovní soustředění nebo třeba s rodiči na dovolenou? Ať budete kdekoliv, třeba se vám naskytne možnost k vykonání dobrého skutku. O každém dobrém činu se zvířecí tématikou dejte vědět prostřednictvím prázdninové soutěže na serveru alik.idnes.cz a vyhrajte některou z atraktivních cen.

Představte si zatoulaného psa, poraněné ptáče nebo třeba žíznivé koťátko. Jak byste jim pomohli? A už se vám něco takového někdy přihodilo? Sepište svůj hrdinský příběh o pomoci zvířeti a zúčastněte se prázdninové soutěže o nejlepší hrdinský příběh se zvířecí tématikou. Bude-li váš příběh jeden z nejzajímavějších, přivítáte nový škol rok nejnovějšími hračkami od společnosti EP line nebo hodnotným MP4 přehrávačem.

Soutěžit o MP4 přehrávač, auto na dálkové ovládání a korálkovou hru Bindeez můžete až do 31. srpna 2010 na serveru www.alik.idnes.cz. Všechny vaše příběhy budou navíc zařazeny do celorepublikového projektu Dětský čin roku, který každoročně na Staroměstské radnici v Praze oceňuje ty nejlepší dětské hrdinské skutky.

Více informací o projektu Dětský čin roku naleznete na www.detskycinroku.cz


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2010070026-udelejte-o-prazdninach-dobry-skutek-pomozte-zviratkum-a-vyhrajte-skvele-ceny.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku