Projekt Dětský čin roku se chýlí ke konci, děti budou odměněny za dobré skutky

| Autor: - Dětský čin roku | Rubrika: soutěže | Vydáno dne: 28. 8. 2010 |

Soutěž Dětský čin rokuProjekt Dětský čin roku, který má za cíl nenásilně vzdělávat děti v oblasti internetu a podporovat je ve vykonávání dobrých skutků, se chýlí ke konci. Uzávěrka pro zasílání příběhů je již za měsíc. Na projektu spolupracuje nejnavštěvovanější český portál Seznam.cz a nadační fond Dětský čin roku.

Své příběhy mohou posílat všechny děti, které na internetu udělaly jakýkoliv dobrý skutek, nebo si všimly, že jej udělal nějaký jejich stejně starý kamarád. Zapojit se mohou i žáci základních škol, speciálních základních škol a studenti primy až kvarty osmiletých gymnázií, kteří dobro na internetu nějakým způsobem podpořili.

Pro účast v Dětském činu roku stačí sepsat svůj příběh a zaslat jej poštou či formou internetových stránek pořadatelů, a to až do 25. září.

Až do 7. listopadu pak bude probíhat hlasování dětí pro semifinálové příběhy, které vybere porota. Nejlepší příběhy budou slavnostně vyhlášeny 1. prosince na Staroměstské radnici, kde stráví odpoledne ve společnosti přátel a patronů Dětského činu roku.

Letošními patrony jsou Jan Révai, Jitka Čvančarová, Petra Černocká, Jiří Ježek, Lucie Váchová Křížková a Ewa Farna.

Bližší informace a přesná pravidla Dětského činu roku naleznete na www.detskycinroku.cz


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2010080062-projekt-detsky-cin-roku-se-chyli-ke-konci-deti-budou-odmeneny-za-dobre-skutky.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku