Stínadla se zase bouří - i ty můžeš být u toho

| Autor: - Skřítě, Sdružení Přátel Jaroslava Foglara | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 7. 11. 2010 |

Stínadla se bouří - Adamov 2009 KDE A KDY: Adamov u Brna - 13. 11. 2010
Nebojíš-li se vrhnout do boje a změřit své síly s ostatními, můžeš se těšit na zážitky, o kterých budeš ještě dlouho vyprávět. Toho dne dojde k odhalení mnoha tajemství a je jen na tobě, zda jim dokážeš přijít na kloub. Odhalíš plán Stínadel a vypátráš Tleskačův deník? Složíš plánek létajícího kola a poradíš si s ježkem v kleci? Dokážeš chytit nepolapitelného Široka? Vyznáš se v tajuplných zákoutích stínadelské čtvrti?

Pokud ano, čekají tě věci nevídané a neslýchané. Jednou z nich bude účast na volbě Velkého Vonta v samotném srdci Svatojakubského kostela, o jehož tajemstvích nemají ponětí ani sami obyvatelé města.

Stínadla se bouří -  Adamov 2010 - pozvánka na dobrodružnou hru, kterou připravuje Sdružení Přátel Jaroslava Foglara V tom čase znovu ožijí legendy a Jestřábův odkaz znovu promluví k srdcím odvážných. Možná bude třeba změnit běh času a vrátit se o pár let zpátky, snad ale bude stačit zaregistrovat se na stránkách www.stinadla.blog.cz, kde se dozvíš více, a nebojácně se vydat vstříc dobrodružstvím...

Vždycky máš na vybranou: Zůstat sedět doma, nebo zažít něco neopakovatelného. Je to jen na tobě...CO TO JE? Dobrodružná celodenní hra pro všechny nadšence ve věku od šesti do patnácti let.
KDE A KDY: Letošní Stínadla se budou konat 13.11.2010 v Adamově u Brna.
SRAZ: 9:00 před kostelem sv. Barbory v Adamově.
KONEC: cca ve 22:00 - možnost přespání v adamovské sokolovně
S SEBOU: jídlo a pití na celý den, pevnou obuv, zápisník, tužku, baterku, svíčku, dobové - 30. léta (nebo aspoň tmavé) oblečení, v případě přespání spacák a karimatku
ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 50 Kč - cena zahrnuje i případné přespání
POŘÁDÁ: Sdružení Přátel Jaroslava Foglara
KONTAKT: adamov(zavináč)stinadla.cz

Nespadáte do skupiny 6 - 15 let, ale přesto byste se chtěli naší akce zúčastnit? Neváhejte a napište nám! Možná, že právě Vám udělíme čestnou výjimku z našich pravidel!


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2010110014-stinadla-se-zase-bouri-i-ty-muzes-byt-u-toho.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku