Již 19. brigáda obyvatel v Dobré Vodě u Toužimi organizovalo občanské sdružení Český západ

| Autor: redakce | Rubrika: PŘEČTĚTE SI | Vydáno dne: 15. 6. 2013 |

Sedmdesátka obyvatel a chalupářů z Dobré Vody u Toužimi se sešla v sobotu 8. června na další veřejné dobrovolné brigádě. Od roku 2009 to byla v pořadí již devatenáctá brigáda, kterou společně s aktivními obyvateli organizuje místní občanské sdružení Český západ.
Brigády v Dobré Vodě v rámci projektu „Na vlastní nohy“ podpořil Úřad vlády ČR, sekce pro lidská práva.

Fotografie a více informací najdete na:
http://www.cesky-zapad.cz/fotogalerie/spolecne-v-dobre-vode-2013-prvni-verejna-brigada

#inkluze #socialnizaclenovani

#inkluze #socialnizaclenovani

Sociální začleňování (inkluze) z pohledu organizací pracujících s dětmi a mládeží je začlenění sociálně nebo zdravotně hendikepovaných dětí a mládeže do volnočasových aktivit pořádaných spolky, oddíly, kluby… apod. Cílem přitom je, aby se stali aktivními a rovnoprávnými členy skupiny. Česká rada dětí a mládeže (ČRDM) toto sociální začleňování podporuje prostřednictvím rozvoje způsobilostí, dovedností a schopností vedoucích, dobrovolníků a dalších spolupracovníků pracovat s dětmi a mládeží se specifickými potřebami v rámci volnočasových aktivit. Vytváří informační prostor pro sdílení zkušeností a předávání informací o aktivitách podporujících inkluzi dětí a mládeže.


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2013060061-jiz-19-brigada-obyvatel-v-dobre-vode-u-touzimi-organizovalo-obcanske-sdruzeni-cesky-zapad.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku