Den otevřených dveří 2015 v pražském Švandově divadle i pro neslyšící...

| Autor: redakce | Rubrika: PŘEČTĚTE SI | Vydáno dne: 1. 9. 2015 |

Tančící a zpívající popeláři? Odpadky, popelnice, popelářský vůz a krysa běhající po jevišti? Nebojte se, jsou to jen naši herci a spěchající rekvizitář v muzikálu po našem „POPELÁŘI“.

Letošní Den otevřených dveří totiž ladíme podle not „funky muzikálu po našem“. Kdo jako malý nechtěl být popelář? A nechtěl vidět, co se děje za divadelní oponou? Obojí se vám nyní může splnit! Přijďte k nám 10. září a my vás provedeme divadelním zákulisím, seznámíme s historií divadla i současným děním v něm, s tajnostmi, o nichž divák v hledišti často nemá ani tušení.

Navíc budete mít možnost zhlédnout ochutnávku z muzikálu Popeláři plného skvělé hudby Romana Holého a přesvědčíte se, že i činoherci zvládají zpívat a to s šarmem přímo vražedným. U toho musíte být!

Program a další podrobnosti:

http://www.svandovodivadlo.cz/inscenace/314/den-otevrenych-dveri-2015/616

#inkluze #integrace #socialnizaclenovani

#inkluze #socialnizaclenovani

Sociální začleňování (inkluze) z pohledu organizací pracujících s dětmi a mládeží je začlenění sociálně nebo zdravotně hendikepovaných dětí a mládeže do volnočasových aktivit pořádaných spolky, oddíly, kluby… apod. Cílem přitom je, aby se stali aktivními a rovnoprávnými členy skupiny. Česká rada dětí a mládeže (ČRDM) toto sociální začleňování podporuje prostřednictvím rozvoje způsobilostí, dovedností a schopností vedoucích, dobrovolníků a dalších spolupracovníků pracovat s dětmi a mládeží se specifickými potřebami v rámci volnočasových aktivit. Vytváří informační prostor pro sdílení zkušeností a předávání informací o aktivitách podporujících inkluzi dětí a mládeže.


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2015090001-den-otevrenych-dveri-2015-v-prazskem-svandove-divadle-i-pro-neslysici.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku