Pozor ZMĚNA - brněnská RVVZ 2016 bude až na podzim!

| Autor: redakce | Rubrika: ČLÁNKY | Vydáno dne: 13. 4. 2016 |

Brněnská Regionální Vzájemná Výměna Zkušeností – RVVZ 2016, která se měla konat 22. – 24. dubna v Brně na Lesné, se přesouvá na termín 30. září – 2. října 2016.

RVVZ v Brně 2016
Organizátoři RVVZ píší:

Vážení přátelé a příznivci RVVZ,
máme pro vás důležitou organizační zprávu. Budeme rádi, když jí věnujete chvíli času.

RVVZ v Brně pro vás připravujeme už od loňského září. Protože ale v Brně nejde snadno pronajmout školu za příznivou cenu, potřebujeme pro zajištění RVVZ dotaci. Bez ní by byla akce neúměrně drahá.

Proto jsme v říjnu podali společně s Jihomoravskou radou dětí a mládeže žádosti o dotaci na městě Brně a na MŠMT. Bohužel se ukázalo, že v původně uvažovaném termínu konání ještě nebudou známy výsledky dotací. Společně s JRDM jsme se tedy rozhodli přesunout RVVZ na dubnový termín, který se nám koncem listopadu zdál vhodný.

Naneštěstí se později ukázalo, že ani v tomto termínu nebudeme vědět výsledky obou dotací a jejich podmínky. V plánovaném termínu byla také postupně ohlášena řada akcí důležitých pro většinu velkých organizací.
Po konzultaci s nimi, s JRDM i s mnoha lektory jsme se proto rozhodli pro druhý přesun termínu.

I když to neděláme rádi a opakované přesuny nás mrzí, nechceme dělat akci jen proto, aby proběhla. Rádi bychom RVVZ uspořádali tak, aby se na ní mohlo setkat co nejvíc lidí. A k tomu patří i termín, který se bude co nejméně křížit s dalšími akcemi.

Nový termín byl určen na první říjnový víkend, 30. září – 2. října 2016.

Díky tomu, že v tomto novém termínu již budeme konečně vědět výsledky obou dotací, budeme moci nejen uspořádat lepší a nabitější RVVZ, ale i snížit registrační poplatek na minimum tak, aby byla akce dostupná všem.
Věříme, že i přes tyto problémy s dotacemi nám zachováte přízeň a uvidíme se společně v říjnu v Brně.

www.jihomoravska.rvvz.cz
https://www.facebook.com/RVVZ2016BRNO/

#RVVZ #vymenazkusenosti


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2016040039-pozor-zmena-brnenska-rvvz-2016-bude-az-na-podzim.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku