Sportovní a rekreační areál Maškova zahrada Turnov

| Autor: EYCA | Rubrika: EYCA slevy | Zdroj: -maj-, Vydáno dne: 16. 9. 2016 |

Sportovní a rekreační areál Maškova zahrada se nachází v okrajové části centra Turnova.

Sportovní a rekreační areál Maškova zahrada Turnov (foto archiv EYCA)

Areál byl postaven v místě bývalého zahradnictví firmy Mašek, odtud i název areálu. Dominantou areálu je zimní stadion citlivě umístěný v okolním prostředí. Největší prostor je však věnován koupališti včetně zázemí, občerstvení, bazénů, tobogánů, skluzavek, dětských i sportovních hřišť. Celý areál je doplněn o betonový skatepark a in-line stezku o délce 560 metrů. Velice důležitou úlohu v celkovém výrazu tvoří sadové úpravy, díky kterým areál působí jako skutečná zahrada. Přijďte se podívat :-)

Adresa:
Vojtěcha Maška 2300, 511 01 Turnov
www.maskova-zahrada.cz

Sportovní a rekreační areál Maškova zahrada Turnov (foto archiv EYCA)Speciální sleva pro členy ČRDM (je-li):
Členským organizacím sdruženým v ČRDM jsou určeny ceny (viz „Pronájem školy 7-15“) v rámci Zimního stadionu Ludvíka Koška (září-duben) a současně pro „Dětské skupiny nad 20 osob 6–15 let“ v rámci Koupaliště Maškovka (červen–srpen).

Sportovní a rekreační areál Maškova zahrada Turnov (foto archiv EYCA)Zvláštní podmínky slevy pro členy ČRDM (jsou-li):
Týká se skupin nad deset osob (doprovod zdarma). Vstupenky je třeba objednat alespoň jeden den dopředu, písemně na telefonu 722 195 222, popř. emailem na adrese info@maskova-zahrada.cz; součástí rezervace musí být jméno oddílu a kontaktní osoba + telefon.

eyca.cz

#EYCA #EYCA_cz

#EYCA

Evropské karty mládeže EYCA - Evropské karty mládeže EYCAwww.EYCA.cz
EYCA karty jsou mezinárodním identifikačním a slevovým průkazem pro mladé lidi ve věku od 5 do 30 let, a to jak pro studenty, tak nestudenty. Zajímavé možnosti přináší využití karet EYCA v neziskových organizacích a ve školách.
Držitelů karet EYCA je v ČR nyní již asi 25 000 a mohou využívat přes 1000 slev a výhod. V Evropě je Evropská karta mládeže nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé – má více než 5 milionů držitelů, kteří mohou čerpat přes 60 000 slev ve 39 evropských zemích. Karta je široce využitelná pro aktivity v různých oblastech života, jako je cestování, kultura, doprava, ubytování, stravování, nakupování, sport, služby či vzdělávání. Karty EYCA se také dají využít jako studentský průkaz na školách (a to jak na vysokých a středních, tak i na základních) a také jako členská karta v neziskových organizacích.
Chcete si užívat svět? S EYCA kartou (Evropskou kartou mládeže - European Youth Card) je to hned snazší.
Pokud se chcete o kartách EYCA dozvědět víc, klikněte na některý z odkazů níže:
obecně / pro organizace /pro školy / zahraničí.

ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2016090046-sportovni-a-rekreacni-areal-maskova-zahrada-turnov.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku