Hronovské Domino v březnu? Závody a unikátní turnaj

| Autor: - Karel Neuschl | Rubrika: sdružení | Vydáno dne: 20. 3. 2017 |

Co mají společného horolezci a hráči světově populární počítačové hry? Hbité prsty jistě, ale také hronovské Domino. To v březnu hostilo dvě velké události.

Boulderingové závody v DDM Domino v Hronově, březen 2017

První turnaj v League of Legends v Hronově, březen 2017 Za všemi pak stáli lidé - často dobrovolníci, kterým se kromě zajímavého programu pro děti podařila další meta - dostali děti z okolních měst do Hronova.

Boulderingové závody v DDM Domino v Hronově, březen 2017 Horolezecký oddíl Hock reprezentoval Hronov
Pětadvacítka horolezců nejen z Hronova, ale také až z Vrchlabí, Vrchovin a dalších měst 4. března poměřila své síly v několika obtížnostních trasách na boulderové stěně v Dominu. Trasy připravoval sám výborný horolezec a vedoucí horolezeckého oddílu Daniel Středa.

Boulderingové závody v DDM Domino v Hronově, březen 2017 I když nepatří hronovská boulderová stěna k těm největším, děti zde podávaly výkony, u kterých se tajil dech. Na skvělé úrovni pak byla samotná organizace turnaje, takže věříme, že se všem návštěvníkům u nás líbilo.
Rádi bychom touto cestou poděkovali sponzorům, kteří výraznou měrou podílí na zdárném chodu závodu. Jsou to firmy: Albisport, Jipeg, Primátor a Izomat Červený Kostelec.

První turnaj v League of Legends v Hronově, březen 2017 První turnaj v League of Legends v Hronově
Kdo je Tomáš Hnyk, Matěj Šulc, Jakub Fulka, Martin Lelek a Matěj Hrzán? Všechno to jsou mladí veselí lidé, ale od 11.3. jsou to také vítězové turnaje v počítačové hře League of Legends. Podařilo se jim v konkurenci dalších 4 pětičlenných teamů nejlépe uplatnit svůj hráčský um. Napjatá atmosféra, 8 hodin dřiny, ale také smysl pro fair play a hodně pizzy. To vše hráče provázelo celý sobotní den v Dominu. Domů se totiž vraceli takřka za tmy.

První turnaj v League of Legends v Hronově, březen 2017 Optali jsme se Jakuba Fulky - hronovského rodáka a nejlepšího hráče turnaje na dojmy. „Turnaj hodnotíme velmi kladně. Síť byla rychlá, teamy byly vyrovnané a dobrý počin byla komunitní místnost, kde mohly ostatní hráči naživo sledovat všechny zápasy v televizi. Často se odtamtud rozléhalo hlasité povzbuzování, které nám velmi pomáhalo.“

Ať už to jsou závody, turnaje, nebo další akce pro veřejnost, jsme rádi, že se nám daří dostávat děti a jejich rodiče k nám do hronovského Domina trávit svůj čas nad společným zájmem. Přitom na počátku všeho je jedna jediná věc: dobrý nápad!
Abychom je s vámi mohli sdílet, podívejte se na web, Facebook a naviděnou v Dominu.

Za DDM Domino Hronov
Karel Neuschl
foto Tomáš Buriánek

www.dominohronov.cz

#ddm #bouldering #LoL


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2017030070-hronovske-domino-v-breznu-zavody-a-unikatni-turnaj.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku