Zlatý Ámos: Všem váhajícím doporučuji, aby neváhali ... (převzato z Učitelských novin)

| Autor: redakce | Rubrika: PŘEČTĚTE SI | Vydáno dne: 1. 2. 2018 |

"Víte, jak mi bylo, když jsem se o nominaci dověděla? Žaludek se mi svíral při představě, že se budu muset někde prezentovat, předvádět, což jsem zvládala před studenty, ale rozhodně ne před dospělými. I z rodičovské schůzky jsem mívala deprese, natožpak z nějaké poroty. Šly na mě mrákoty před každým kolem, třásla jsem se nervozitou a nebyla schopna pozřít ani vodu..." vypráví jedna z vítězek ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos.

Zpověď pedagogů, kteří byli v předchozích ročnících poctěni nominací studentů a některou z cen Zlatého Ámose obdrželi, najdete na webu:
www.zlatyamos.cz/aktuality/224/

#zlatyamos

#zlatyamos

Zlatý Ámos - Anketu o nejoblíbenějšího učitele České republiky vyhlašuje a organizuje nevládní a nezávislé občanské sdružení Klub Domino, Dětská tisková agentura. Jejím posláním je především popularizace pedagogů, kteří podle hodnocení dětí, žáků a studentů významně přispívají k utváření kvalitního vztahu mezi žáky a učiteli (vychovateli), dětmi a jejich vedoucími.
Více informací najdete v článcích o anketě Zlatý Ámos na ADAM.cz a také na internetových stránkách akce www.zlatyamos.cz.

Instagram - #zlatyamos - Twitter - #zlatyamos - Facebook - #zlatyamos


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2018020001-zlaty-amos-vsem-vahajicim-doporucuji-aby-nevahali-prevzato-z-ucitelskych-novin.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku